Westwing Collection predstavuje svoju prvú spoluprácu. Spojil sa s business woman a style ikonou Alex Rivière

Nenechajte si ujsť dnešnú premiéru prvej kolekcie na Westwing.sk, ktorá bola vytvorená Westwingom v spolupráci s business woman a style ikonou Alex Rivière. Limitovaná kolekcia Alex Rivière x Westwing Collection obsahuje 26 noviniek v kategóriách nábytku, osvetlenia, textilu a doplnkov.

Táto veľmi vzrušujúca VIP spolupráca predstavuje úplne novú kategóriu Westwing Collection. Jej autorom nie je nikto iný ako svetoznáma a celosvetovo oceňovaná business woman, style ikona a kreatívna riaditeľka zo Španielska: Alex Rivière. Kúsky z tejto kolekcie boli vytvorené dizajnérskym tímom Westwing na základe nápadov a inšpirácie Alex Rivière a budú dlhodobo súčasťou stáleho sortimentu Westwing Collection.

Pri tvorbe produktov z tejto kolekcie sme sa zamerali na prírodné farby, ako je sivobiela a béžová, vďaka čomu budú produkty skvele ladiť s rôznymi štýlmi interiéru. Túto farebnú schému sme zladili aj s prírodnými materiálmi ako mangové drevo, ľan, travertín a béžový mramor. Takto sa dajú všetky prvky jednoducho navzájom kombinovať a vytvárať tak príjemnú atmosféru.

„Pre našu prvú spoluprácu s internetovým tvorcom bolo pre nás dôležité vytvoriť niečo rafinované a aktuálne. Osobný štýl Alex Rivière je šik, klasický a veľmi jednoduchý, no zároveň vždy trendový – čo sa perfektne hodí ku Westwing Collection. Spolu s Alex sme vytvorili pestrú škálu produktov, od nášho jedinečného kresla Solomon až po odolné travertínové lampy a organicky tvarované vázy, aby si každý našiel niečo, čo sa mu hodí. Kolekcia Alex Rivière x Westwing Collection spája súčasné trendy a eleganciu – a nemôžeme byť viac nadšení, keď vidíme všetky tieto krásne prvky v rôznych domácnostiach“, hovorí Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection.

„Pri spolupráci s dizajnérskym tímom Westwing Collection sme sa rozhodli použiť mnoho prírodných materiálov, ako je travertín, vlna, drevo a keramika. Celé to pôsobí organicky a nadčasovo. Každý prvok kolekcie bol navrhnutý s ohľadom na odolnosť. Vďaka mojej vášni pre pokojnú estetiku sú produkty univerzálne a predstavujú dokonalý základ pre váš domov. Paleta farieb je veľmi jemná a kolekcia prináša závan sviežosti. Som na to veľmi hrdá, pretože je to vôbec prvá spolupráca s Westwing Design a skutočne vystihuje podstatu mojej osobnej estetiky“, hovorí Alex Rivière, španielska business woman, style ikona a kreatívna riaditeľka.

Kolekcia Alex Rivière x Westwing Collection je dostupná na Westwing.sk od 26. apríla 2022, neskôr budú produkty z tohto radu dostupné aj na WestwingNow.sk.

Zdroj foto: Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing