Nechajte sa dobiť energiou zlata. Značka mikrodrinkov Waterdrop predstavuje príchuť ORO

Slnečné a teplé dni pribúdajú, treba ich využiť naplno, či pri výletoch, zaujímavej práci alebo pri športoch. Prekážkou môže byť nedostatok energie alebo jarná únava, ktorá ešte vždy dokáže prekvapiť. 

Ako si dobiť energiu? Horúcim tipom a úplnou novinkou je nový rad waterdrop® drinkov Microenergy, ktoré vďaka svojmu zloženiu z prírodných ingrediencií povzbudia telo aj myseľ. Tajomstvom Microenergy drinkov je prírodný kofeín, ktorý je zárukou prívalu energie. V zlatej novinke ORO ju dotvára chuť voňavého manga a exotickej guavy s osviežujúcimi listami guayusy, ktoré sa postarajú o potrebnú dávku povzbudenia či už počas dňa v práci alebo pri cvičení. Kombináciu prírodných ingrediencií dopĺňajú vitamíny C, B16 a B12, ktoré prídu vhod v aktuálnom premenlivom počasí.

Lahodná príchuť ORO chutí najlepšie v udržateľnej sklenenej fľaše z rovnakej zlatej edície, ktorej sofistikovaný žiarivý design podčiarkuje výnimočnú kombináciu nového drinku Microenergy. Zlaté nerezové viečko dodá fľaši pravú eleganciu. ORO edíciu dopĺňajú aj sklenené poháre v lesklom designe spolu so sklenenými slamkami, ktoré sú nielen štýlové, ale hlavne udržateľné. Či už potrebujete dobiť energiu počas dňa, pri obľúbenom športe alebo pred dlhým večerom, ORO je pripravené kdekoľvek a kedykoľvek sa postarať o kvalitný pitný režim.

Buďte v kondícii – vďaka Microenergy drinkom to už nebude problém. Stačí si vybrať medzi stálicami NERO, SHIRO alebo horúcou novinkou ORO.

Viac informácií na www.waterdrop.sk

Zdroj foto: Waterdrop