Vyskúšali sme! Tieto beauty novinky NAOZAJ stoja za to – #1

Kozmetické novinky prichádzajú rýchlo. Aby sme vám pomohli zostať v obraze, pripravili sme pre vás novú sériu, v ktorej vám budeme pravidelne predstavovať novinky zo sveta krásy. Všetky otestujeme na sebe a napíšeme úprimné recenzie. Týchto 5 noviniek musíte poznať práve teraz!

Rénergie Multi-Lift od Lancôme

Začnime objavom mesiaca, liftingovým krémom od Lancôme, ktorý naozaj stojí za skúšku! Pokiaľ hľadáte perfektný liftingový krém, ktorý naozaj pracuje vo váš prospech, je veľká pravdepodobnosť, že ste ho práve našli. Rénergie Multi-Lift pleť spevňuje a zanecháva ju krásne hydratovanú. Je odporúčaný pre suchú pleť, ale výborne funguje aj na zmiešanej.

Predáva Marionnaud a marionnaud.sk, 50 ml za 109 eur

Teint Idole ultra Wear Stick od Lancôme

Novinkou od francúzskej značky Lancôme je dlhotrvácny make-up v tyčinke. Jeho balenie je elegantné a praktické. Na jednom konci nájdete make-up v tyčinke, na druhom štetec, ktorý naozaj funguje. Poľahky ním aplikujete make-up ráno v kúpeľni, ale aj kdekoľvek to bude práve potreba. Tento make-up si vďaka jeho šikovnej veľkosti totiž môžete v kabelke vziať kamkoľvek! Čo sa týka samotného produktu, krytie aj výdrž sú naozaj skvelé. Napriek vyššiemu krytiu nepôsobi ako maska, ani počas dňa nevlezie do vrások, čo je naozaj veľké plus.

Predáva Marionnaud a marionnaud.sk za 47 eur

NÁŠ TIP: Využite v Marionnaud do 3.6.2021 zľavu -30% na všetky produkty Lancôme.

Hydromaniac od Urban Decay

Make-up na leto aka stvorený! Ľahký a hydratačný make-up so stredným krytím sľubuje prirodzený a zdravo vyzerajúci finish. Ten na pleti skutočne dosiahnete, avšak dajte si pozor na citlivú aplikáciu. Odporúčame buď prsty alebo vo vode namočenú hubku na apilikáciu make-upu. Hydromaniac si veľmi dobre rozumie najmä s ďalšími krémovými produktmi ako bronzer alebo rozjasňovač. Práve vďaka pridaniu kvapky rozjasňovaču do tohto make-upu ľahko získate trendy glowy efekt, ktorý je ideálny na letné dni.

Predáva Douglas, 20 ml za 35 eur

Luna 3 Plus od Foreo

Spa ešte nikdy nebolo bližšie! O Foreu Luna 3 Plus sme sa zmienili už TU, avšak stále ide o pomerne horúcu novinku, ktorú odporúčame všetkými desiatimi. Foreo je ideálnym pomocníkom pre naozaj kvalitné čistenie pleti. Pokiaľ ho zaradíte do svojej dennej rutiny, určite nebudete ľutovať. Rovnako neoľutujete, ak zvažujete, či vaše aktuálne Foreo upgrade-núť na nopvý level. Luna 3 je nový level sám o sebe. Prináša pocit blízky spa, čistí naozaj bezchybne a navyše hreje, čo považujeme za jeden z najväčších benefitov, pokiaľ opomenieme ovládanie budúcnosti – cez mobilnú aplikáciu.

Predáva notino.sk v ružovej alebo fialovej za 249 eur

Hyalu-Procollagéne od Thalgo

Thalgo nikdy nesklamalo a svoju naozaj výnimočne dobrú reputáciu si udržalo aj vďaka tejto hydrogélovej maske pod oči, ktorá slúži na nápravu vrások. Masku možno pod oči používať podľa potreby, avšak je možné ju použiť aj ako 8-dňovú kúru /balenie obsahuje 8ks/. My, pokiaľ ešte nemáte výrazné vrásky v očnom okolí, na ktoré sa chcete vyslovene zamerať, odporúčame jej využitie na mesačnej báze alebo pred významným dňom, kedy eliminuje akékoľvek náznaky vrások alebo únavy očného okolia.

Balenie 8ks predáva Marionnaud a marionnaud.sk za 45,50 eur

Zdroj foto: Michal Vacho