Šaty, ktoré tento rok ovládnu váš letný šatník

Ženské, nežné a nadčasové. Tak by sa dali opísať šaty, ktoré budú kraľovať blížiacej sa letnej sezóne. Leto 2021 sa bude držať nielen overených trendov ale aj veselých farebných modelov, ktoré oživia váš šatník. Pozrite sa spolu s nami na šaty, bez ktorých si nevieme predstaviť nadchádzajúce letné mesiace.

Jednofarebná klasika

Farebné šaty k letu neodmysliteľne patria. Sú hravé, romantické, ale pri správne zvolenom strihu aj elegantné a sexi. Pri stylingu dbajte na správne vyváženie farieb. Ak si zvolíte outfit s výraznejšími prvkami a farbami, doplnky dokombinujte už len jemne v podobe malých detailov. Ale v konečnom dôsledku, jednofarebnými šatami nikdy nič nepokazíte. Medzi obľúbenými sa nájdu ľahké, maxi šaty ale aj retro kúsky so zaujímavými volánmi či strapcami. Toto leto sa môžete skutočne odviazať a vyskúšať aj tzv. „color blocking“ čo znamená, že skombinujete dve rovnako dominantné farby v jednom outfite. Tak si vytvoríte dokonale kontrastný styling, ideálny na horúce, letné dni. 

Nadčasové vzory

Túto sezónu budú v kurze nielen farebné modely ale nadčasové vzorované materiály v ľahkých, vzdušných strihoch. Košeľové šaty s pásikmi či elegantné šaty s kvetinovou potlačou budú dokonalou voľbou na každú spoločenskú príležitosť. Kvetovaný vzor k letným mesiacom neodmysliteľne patrí, rovnako aj kvetované šaty. Ideálnou letnou voľbou budú trendy maxy šaty v populárnom strihu kimona, ktoré môžete nosiť na prechádzky, do mesta ale aj do práce. Dlhé šaty voľného strihu jemne splývavé na postave dokonale skryjú aj rôzne nedostatky, ktoré my ženy často vo svojich predstavách zveličíme. V prípade, že si zvolíte nápadný model šiat, ktoré sú sami o sebe výrazným kúskom vášho outfitu, nie je nutné k nim zvoliť ešte aj výrazné doplnky. Nápadne šaty dokonale vyniknú v kombinácii s jemným šperkom a nenápadnými, jednofarebnými topánkami.

Nesmrteľný denim

Denim je must have všetkých  šatníkov a materiál, bez ktorého si už nevieme predstaviť život. Je maximálne nadčasový a z roka na rok viac originálny a trendy. Pre svoju univerzálnosť a pohodlnosť ho už desaťročia milujú nielen naši rodičia, ale aj my. V roku 2021 sa denim predvedie vo všetkých svojich podobách no predovšetkým si ho zamilujeme v podobe šiat. Denimové šaty sú módnou stálicou, ktorá sa napriek trendom vracia každý rok. Samozrejme im tiež podliehajú, takže o to viac sú strihy variabilnejšie. K tým hlavným tento rok patria košeľové šaty ale aj klasický strih so sukňou do áčka ku kolenám. Osviežia váš šatník a budú vyzerať štýlovo nielen s teniskami ale aj s elegantnými sandálikmi. Súčasný návrat módy 70’rokov nám umožňuje aj trendy kombinácie s rôznymi doplnkami. Ruksak, ľadvinka a samozrejme dokonalý šperk v takomto retro looku rozhodne nesmú chýbať. 

cellbes.sk | primadonnacollection.sk

Zdroj foto: Twinset, Cellbes.sk, La Femme, , Björn Borg – upbrands.sk, primadonnacollection.sk