Vyskúšali sme! Tieto beauty novinky NAOZAJ stoja za to

Instagram a TikTok počas posledných mesiacov udávajú trendy vo svete kozmetiky. Špirály, púdre aj odličovače sa stali hitmi doslova cez noc a vypredávali sa závratnou rýchlosťou po celom svete. Ktorým produktom však možno naozaj veriť? Najchválenejšie produkty sociálnych sietí sme vyskúšali za vás. Ktoré sa naozaj oplatia?

Foreo Luna 3 Plus

Nová Luna, sonický prístroj na čistenie pleti od švédskej spoločnosti Foreo prináša, napriek tomu, že sa to na prvý pohľad nezdá, množstvo noviniek. Medzi hlavné vychytávky novej Luny 3 Plus patrí množstvo programov čistenia pleti medzi ktorými si možno vybrať. Doma si vďaka nim môžete vychutnať príjemné chvíle ako v spa. Prístroj zároveň prináša novinku v podobe niekoľkých bodov, ktoré regulujú teplotu počas čistenia pleti, čo ho robí ešte príjemnejším a účinnejším. Foreo Luna 3 Plus sa ovláda plne cez mobilnú aplikáciu, čím sa stáva výborným adeptom na jeden z najpokrokovejších technologických výdobytkov, ktoré beauty priemysel doposial priniesol.

Foreo Luna 3 Plus kúpite za 249 €, notino.sk

Rouge Dior Universal Lip Balm

Doba rúšok a respirátorov rúžom, ani leskom na pery nepraje. Vyskúšať môžete zasychajúce matné rúže alebo jednoducho stavte na bezfarebnú, avšak kvalitnú starostlivosť v podobe balzamu na pery. Balzam s 95% prírodnými zložkami predstavila značka Dior. Ich Rouge Dior Universal Lip Balm je našim novým must-have produktom. Pery hydratuje a necháva ich krásne vláčne. Navyše prichádza v ikonickom balení, ktoré robí z balzamu skutočný klenot.

Rouge Dior Universal Lip Balm kúpite za 40,70 €, notino.sk

Maybelline Lash Sensational SkyHigh Mascara

Video na TikToku, obrovský rozruch a ešte väčšie očakávania. V dobe, kedy nám na verejnosti vidno len oči je uvedenie maskary ktorá dokáže zázraky, viac ako žiadúce. Najočakávanejšia špirála sezóny ale naozaj stojí za to! Za málo peňazí dostanete naozaj veľa muziky a efekt presne taký ako ste videli na TikToku. Za nás 10/10.

Maybelline Lash Sensational SkyHigh Masacara kúpite za 9,45 €, mojadm.sk

Benefit Cosmetics They’re Real! Magnet

Veľkolepý digitálny príchod mala aj novinka od značky Benefit. Špirála, ktorá funguje na základe magnetického jadra je mladšou sestrou svetového bestselleru značky, špirály They’re Real! Magnetická verzia je síce druhá v poradí, ale kvalitou za jednotkou nezaostáva. Jej umelá kefka naberie ideálne množstvo produktu, vďaka čomu vyčaruje krásne dlhé a objemné riasy bez zlepenia. Jednoznačne odporúčame.

Benefit Cosmetics They’re Real! Magnet špirálu kúpite za 30 €, notino.sk

Benefit Cosmetics The POREfessional Super Setter

Ďalšou novinkou od značky Benefit je fixačný sprej. POREfessional Super Setter je na pleti výnimočne ľahučký, ani ho neucítite, no napriek tomu funguje. Jeho aplikácia je veľmi príjemná, má rozprašovač, ktorý zasiahne veľkú plochu, čo znamená, že ho dokážete naniesť rovnomerne a v tenkej vrstve. Najväčšími výhodami je, že nezanecháva nepríjemný pociť a líčenie naozaj výborne zafixuje.

Benefit Cosmetics The POREfessional Super Setter kúpite za 28,20€/120ml, notino.sk

MakeUp Eraser 7-dňový set Chic Black

Alternatív k vatovým tampónom a odličovacím obrúskom je mnoho. My sme vyskúšali MakeUp Eraser, ktorý odličuje všetok make-up iba vodou a zamilovali sme sa! Okrem toho, že vodou odlíči naozaj všetko, vrátane vodoodolných produktov, funguje aj s odličovacími produktmi a výborne odstraňuje aj tvrdnúce masky, čo znamená jediné – stop drhnutiu pleti.

MakeUp Eraser 7-dňový set Chic Black kúpite za 24,90€, makeuperaser.sk

Zdroj foto: archív značiek