Vlastný web či e-shop si vytvoríte aj cez mobilný telefón

Vytvoriť si vlastnú internetovú stránku aj bez programátorských znalostí? Dnes to už nie je žiaden problém. S Webnode to zvládnete za pár minút aj bez počítača. Ešte jednoduchší prístup tvorbe a správu webových stránok poskytuje mobilný editor. 

Spoločnosť Webnode pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2008. Od tej doby vzniklo viac než 840-tisíc blogov, webstránok či eshopov, ktorý u nás fungujú práve na doméne a hostingu od Webnode. V minulosti bolo k založeniu vlastnej internetovej nutné stránky ovládať aspoň základné technické znalosti či pomoc programátora. A práve tento fakt mnoho ľudí od tvorby vlastného webu odradil.

Rýchlo a jednoducho 

Počítač už viac zapínať netreba. Mobilný editor od Webnode vám ušetrí čas a energiu. Všetky potrebné úpravy spravíte rýchlo a jednoducho na vašom mobile alebo tablete. Mobilný editor je dostupný kdekoľvek a kedykoľvek, na cestách alebo v prírode. Stránku si tak môžete vytvoriť v akomkoľvek prehliadači bez potreby sťahovania rôznych aplikácií.

Veľkou výhodou stránok je tiež ich responzivita, to znamená, že web bude správne fungovať bez ďalšieho nastavenia aj pri zobrazení na počítači, mobilnom telefóne či tablete. Samotný postup tvorby stránok je jednoduchý a intuitívny. K dispozícii je samozrejme lokálna podpora, ktorá vám v prípade potreby ochotne poradí.

Mobilný editor má množstvo funkcií, ako napríklad prehľadná administrácia, výber farieb a typografie alebo prepojenie s ďalšími službami ako Google AdSense alebo Analytics. Editor vám umožňuje pri tvorbe stránky nahrať fotografie s vysokým rozlíšením priamo z mobilu. Webnode vďaka dlhoročným skúsenostiam neustále inovuje a vytvára nové funkcie v editore, ktoré uľahčujú tvorbu a aktualizáciu stránok. 

Od nasadenia vytvorenej platformy Mobilnej aplikácie bolo registrovaných na Slovensku  už takmer 5500 nových stránok práve touto cestou.

Zdroj foto: Webnode