Valentín v pohodlí vášho domova

Deň všetkých zamilovaných, Valentín,  je predovšetkým o láske, ktorá má mnoho podôb, či už ho strávite s partnerom alebo s kamarátkami. Tento rok nám situácia pripravila obmedzené možnosti ako stráviť valentínsky večer, no to neznamená, že to nie je perfektná príležitosť ako sa nahodiť a straviť príjemné chvíle dokonca aj v pohodlí vášho domova. 

Darčeková kazeta pre mužov Ziaja, E-ziaja.sk|Ellis Faas rúž, Beautysecret.sk|Mäkké teplákové nohavice, Cellbes.sk|Mikina s naberanými rukávmi, Cellbes.sk

Romantika vo dvojici

Romantická večera pri sviečkach je základom každého valentínskeho večera. A aj keď sa tým romantickým miestom stane tento rok vaša kuchyňa či obývačka, to neznamená, že si nemôžete vytvoriť romantickú náladu so všetkým, čo k tomu patrí. Okrem hudby či sviečok nezabudnite aj na zvodný outfit. Ste predsa doma, tak prečo ho neprekvapiť zvodnými šatami, ktoré zvýraznia vašu postavu. Navyše ak sú zdobené krásnym detailom v podobe čipky či volánu. Pokiaľ chcete na Valentína pôsobiť žensky a romanticky, podčiarknite svoj outfit jemným make-upom. Použite pri líčení odtiene svetlo ružovej, marhuľovej alebo jemnej červenej. Skvele vyniknú na perách aj vašich lícnych kostiach. Tie môžete zvýrazniť aj rôznymi rozjasňovačmi, tiež v jemných marhuľových a zlatých tónoch.  

Valentínsky darček

Valentín je ideálnou príležitosťou ukázať človeku, ktorého milujete, vašu lásku. Samozrejme, docielite to dobrou večerou alebo iným príjemným programom – vhodne zvoleným darčekom však všetko podčiarknete.  V dnešnej dobre je na výber už veľké množstvo darčekov, ktorými vieme potešiť svojho milého. Dôležité je ale vedieť, čo má rád a čo nie, aby sme sa vyhli zbytočnému problému, či trapasu. Darčekom, ktorý vždy poteší je určite aj oblečenie alebo kozmetika. Tričká, či už dlhé, ktoré chlapi  radi nosia do práce, na šport, či na voľný čas. Alebo môžete darovať sveter či prechodný svetrík na jar. Na výber máte množstvo druhov, strihov a farieb. Ak je elegán, kúpte mu elegantný svetrík na gombičky, ak je skôr športový typ, stavte na mikinu či iné športové doplnky. Aj spodná bielizeň je na Valentína ideálny darče, či už pre muža, alebo pre ženu. 

Dámska jazda

Ak ste single, tak máte jedinečnú možnosť zorganizovať babský večer pri vínku a  dobrom filme. Veď čo môže byť lepšie ako popcorn, pleťová maska, klebety, dobrý film a samozrejme najlepšie kamošky! A áno, aj v tomto prípade jednoznačne stavte na hravý, no za to pohodlný outfit. Siahnite po kúskoch, akými sú tepláky, mikiny a pohodlné svetríky. K valentínskej tematike patria srdiečka, kvety aj nápisy tak prečo ich  nezakomponovať do vášho outfitu? Dodajú vám tú správnu valentínsku náladu. Tak si doprajte krátke vytrhnutie z reality, spravte si večer iba pre vás, prediskutujte všetky dôležité témy a dajte si dobré jedlo, pretože také babské jazdy sú balzam pre dušu. A ten je občas veľmi potrebný.

Galéria: Twinset, Cellbes.sk, BiOrganica.sk, Björn Borg, Pinterest