Viete, aká starostlivosť je ideálna pre vašu pleť? Diagnostikujte si ju s Yves Rocher

Pretože každá pleť si vyžaduje niečo iné, treba ju poznať a venovať jej náležitú pozornosť. Svoju úlohú zohrávajú rôzne faktory, od veku až po typ pleti. A nakoniec, vyznať sa v záplave produktov tiež môže byť neraz poriadnym orieškom. S francúzskou značkou rastlinnej kozmetiky Yves Rocher vám poradíme ako určíte typ svojej pleti a aký produkt vybrať na základe výsledku diagnostiky.

Diagnostika pleti v predajniach Yves Rocher

Neviete, aký je váš aktuálny stav pleti, či je suchá, zmiešaná alebo mastná a tiež tápete, aký produkt vám zaručí krásnu pleť? Zastavte sa v predajni Yves Rocher, kde vám za pár minút všetko zistia prostredníctvom drobného prístroja. Ten vašu pleť diagnostikuje a odborník na predajni vám rovno poradí aj s výberom ideálnych produktov. A čo je dobré vedieť – kvôli diagnostike pleti sa nemusíte ani odlíčiť, nakoľko pleť v Yves Rocher analyzujú len na veľmi malom kúsku.

Diagnostika pleti je dostupná vo vybraných predajniach Yves Rocher po celom území Slovenska. V Bratislave v predajniach Aupark, Avion, Central, Bory Mall, Eurovea, Obchodná, Poštová a Polus, v Košickej predajni v Galérii, v Žilinskom Auparku a v Prešove.

…ide to aj online!

Pokiaľ preferujete diagnostiku pleti online, teraz je možné určiť jej aktuálny stav a vybrať ideálne produkty aj z pohodlia domova. Stačí navštíviť stránku www.diagnostikapleti.sk , kde v niekoľkých krokoch zistíte, čo práve potrebujete.

Silná štvorka

Na ceste za krásnou pleťou si každá vyberáme individuálne, čo nás ale snáď všetky spája je túžba po prvotriednej kvalite z prírody. Silnú štvorku od značky Yves Rocher v tejto kategórii reprezentujú práve tieto štyri krémy, ktoré sa postarajú napríklad o hydratáciu alebo vám budú pomocníkom v boji proti vráskam.

Elixir Jeunesse – denná omladzujúca starostlivosť

Anti-Age Global – revitalizačná starostlivosť proti vráskam na suchú pleť

Hydra Vegetal – hydratačná starostlivosť na deň a noc

Sebo Vegetal – starostlivosť proti drobným nedostatkom pleti

Zdroj foto: yves-rocher.sk