Október sa niesol v duchu módnych prehliadok: Takto vyzerala prvá fashion show NINA BUSSO

Určite ani vám neuniklo, že jeseň bola na módne prehliadky bohatá a sociálne siete boli zaplavené tými najnovšími kúskami významných slovenských návrhárov. Prehliadka NINA BUSSO však bola niečím špeciálna. Butik s ručne šitým šatstvom európskych návrhárov oslávil svoje piate narodeniny, a to naozaj vo veľkom štýle! Oslava narodenín sa niesla v duchu koktail party či stretnutia priateliek, a tak to aj samotná majiteľka butiku, Oľga Buso, chcela. Veľkolepá show sa uskutočnila 15.10. v priestoroch, dobre známeho, Old Fashioned Baru v Bratislave v starom meste. Krásne modelky na sebe predviedli celkovo 24 outfitov doplnených topánkami značky STEVE MADDEN a my sme z nich nevedeli spustiť oči! 

Medzi pozvanými „priateľkami butiku“ boli známe blogerky, osobnosti, šéfredaktorky dámskych magazínov ale najmä spokojné zákazníčky NINA BUSSO. 

Kolekciu NINA BUSSO AW 2019 si môžete pozrieť aj v butiku na Hollého 5 v Bratislave. 

Kto je NINA BUSSO?

Vášeň pre módu a chuť vytvoriť niečo nové – presne také boli začiatky značky NINA BUSSO. Z pôvodnej malej myšlienky sa postupne stala veľká vec, ktorá je dnes už skôr srdcovou záležitosťou. NINA BUSSO nie je sieť obchodov a ani to nie je jej cieľom. Cieľom butiku je vytvoriť miesto pre všetky inšpiratívne a cieľavedomé ženy, ktoré sa chcú cítiť výnimočné a zároveň miesto, na ktorom sa vyzdvihne ich krása. „NINA BUSSO je projekt na celý život, je pre nás akýmsi poslaním, je pre nás ako rodina. A aj preto náš butik nesie meno toho, čo je nám najmilovanejšie, nesie meno po mojej dcére“, hovorí Oľga Buso, majiteľka butiku a podnikateľka roka 2017.

Móda pre inteligentné a sebavedomé ženy

Butik NINA BUSSO ako jeden z mála stavia na kvalite, nie na kvantite. Zameriava sa na talentovaných návrhárov z okolitých krajín, ktorých originálnu produkciu nenájdete na slovenskom trhu. Namiesto toho sa každá naša kolekcia môže pýšiť výlučne európskou výrobou, a preto sa šatstvo naskladňuje a došíva len podľa potreby. Ak teda nie ste fanúšikom fast fashion no zároveň milujete módu, v butiku NINA BUSSO nájdete presne to, čo hľadáte. 

Zdroj foto: archív značky