Top 5 líčidiel pre šťavnatý Valentínsky look

S blížiacim sa Valentínom je čas opäť vytiahnu’t z kozmetických taštičiek výraznejší rúž a ponoriť sa do skúšania čerstvých trendov tohto roka. S fullface makeupom totiž už nezažiarite, tak ako s krásne glowy čistou pleťou v jemných tónoch s výrazným líčením pier či očí, ktoré tohtoročným trendom kraľujú. Toto je top 5 cenovo dostupných líčidiel od Barry M a Dr. Pawpaw, vďaka ktorým dosiahnete šťavnatý look vhodný nielen na Valentín.

Jemné broskyňové či karamelové líčka, v hlavnej úlohe s Barry M fresh face

Výrazné líčka, ktoré sa s nami už pár rokov viezli na vlne neustupujúcich trendov, pomaličky nahrádza jemný look s broskyňovým nádychom. Nezúfajte, pokiaľ nie je vašou farbou broskyňová. Určite vás dostanú hnedé kávové espresso tóny, ktoré sú trendy rovnako aj na perách ale i pri líčení očí. Šťavnaté broskynkové líčka najjednoduchšie vykúzlite za pomoci Barry M fresh face multilíčidla, ktoré prirodzene zvýrazní vašu tvár ale i pery a neraz nahradí očný tieň. Tento rok odporúčame siahnuť najmä po odtieňoch Caramel Kisses v krásnej hnedej a Peach Glow v jemnej broskyňovej.

Povznášajúci lesk s Dr. Pawpaw Shimmer balm

Ak túžite niekoho naozaj okúzliť, a to doslova, vyskúšajte Dr. Pawpaw Shimmer balm. Svojou jemne trblietavou textúrou vás dostane a vyčarujete s ním krásny look plný jemných odleskov. Okrem plnohodnotnej výživy pier ho môžete aplikovať kamkoľvek sa vám zachce. Tento viacúčelový balzám dá prekrásne vyniknúť aj vášmu dekoltu či ramená, vďaka decentným povznášajúcim odleskom. Na večerné rande plné tlmeného svetla, kde občas trblietky vyniknú je ako stvorený!

Romantický pohľad s Barry M Rose Tinted

Paletka, ktorú využijete naplno, nie len na Valentín vám pomôže dosiahnuť zmyselný romantický pohľad. Či už sa rozhodnete pre jemné líčenie doplnené o výrazné a šťavnaté pery alebo veľmi aktuálnu linku za pomoci tieňu a skoseného štetcu nešliapnete vedľa.

Tip redakcie. Do kútika oka naneste najbledší tieň pre otvorenie pohľadu a ďalej tieňujte pomocou tmavších tieňov alebo vytvorte tenkú či kreatívnu linku v tvare srdiečka, ktorú môžete doplniť o trblietky.

Plné a šťavnaté pery v 2 krokoch

Neodolateľné, presne to vystihuje pojem krásnych plných pier, ktoré si jednoducho viete nalíčiť za pomoci ceruzky na pery a lesku s olejmi od Barry M. Pokiaľ svoje pery túžite opticky zväčšiť siahnite po ceruzke na pery Barry M, ktorou vyzdvihnite kontúry svojich pier alebo ich mierne „prifúknite“ a pretiahnite prirodzené kontúry. Pre dodanie ultimátneho objemu stačí na pery naniesť lesk s obsahom slivkového a mandľového oleja, ktoré ich hĺbkovo vyživia a zmäkčia.

Barry M Glazed oil infused lip gloss ponúka hneď tri trendy odtiene. Hnedý, s ktorým sa budete držať na vlne espresso makeupu, vášnivý červený, dokonalý k takmer keždému líčeniu alebo fialový na vystúpenie z davu.

Zdroj foto: archív značiek