From me to me: Valentínske darčeky pre každý rozpočet

Tento rok na Valentín si zaslúžite nielen „me time“, ale aj darček „from me to me“. A ak ešte nič pre seba vyhliadnuté nemáte, prinášame vám sprievodcu darčekmi pre každý rozpočet, ktoré vás potešia, perfektne doplnia vaše rutiny starostlivosti o seba a pomôžu vám vyhnúť sa impulzívnej kúpe na poslednú chvíľu.

Darčeky do 25€

Obrovským hitom tohtoročnej valentínskej sezóny je limitovaná kolekcia líčidiel od Catrice. Prináša ponuku leskov, rúžov, lícenie, rozjasňovača a lakov na nechty. V obchodoch je v obmedzenom množstve práve teraz a tak, ak po ne túžite dlhšie, alebo ste ju práve objavili, bežte. Ďalšou skvelou kategóriou sú darčeky, ktoré potrebujete, ale zároveň potešia. Napríklad hubky na make-up IBRA v skvelej kvalite, aj cene alebo znovupoužiteľný odličovač make-upu, ktorý možno aj prať, MakeUp Eraser. Pokiaľ túžite po chvíle kľudu sama alebo s partnerom, dobrým výberom bude aj tuhý masážny olej Rose Argan z LUSH. No a pokiaľ radi objavujete alternatívne produkty, určite vyskúšajte znovupoužiteľné press-on nechty minora., s ktorými vykúzlilte elegantnú manikúru za pár minút.

Darčeky do 50 €

V strednej cenovej kategórií sú skvelé produkty, ktoré pomôžu, uvoľnia, aj pridajú na kráse. Jednoducho, must-haves. Medzi tieto bezpochyby patrí nude očných tieňov Warm Crush od Paese. Obsahuje 8 tieňov, ktoré sú univerzálne a krásne sa s nimi dá vyhrať nielen na valentínske rande, ale rovnako aj na každý deň. Pri líčení sa oplatí nepodceniť ani kvalitu štetcov na líčenie. Ten rozdiel uvidíte. Na začiatok odporúčame Jessup sadu štetcov, v ktorej nájdete všetko potrebné na líčenie očí, obočia a aj tváre. Potešiť vás môže aj Microneedle Face & Body Roller | 8 v 1 od GESKE, ktorý upgradne každú skincare rutinu a pomôže stať sa vašej pokožke hladšou a pevnejšou. Posledným tipom v tejto kategórii je hriešna ružička Satisfyer Pro 2 Classic Blossom. Nemusíte sa však báť a pokojne si môžete dopriať aj potešenie z tejto, ešte nedávno, tabu kategórie. Romantická ruža ohúri na prvý pohlad a svojou Liquid Air technológiu privodí to najsladšie potešenie.

Darčeky bez rozpočtu

Uleťte si, pretože môžete. Potešte sa z času na čas niečím vysnívaným, čo splní vaše túžby a urobí vás po tejto materialistickej stránke šťastnou. Veď, prečo nie!? Či už snívate po multifunkčnom Air Wrap od Dyson alebo po vyhlásenej starostlivosti o vlasy od Gisou. Ktorá mimochodom práve vydala svoju druhú sviečku Wild Rose. Svojou vôňou vás okrem nej však môže dostať aj tuhý virálny parfém od Diora v jeho signifikantnej vôni Miss Dior. A ak chcete objavovať ďalej, za zmienku určite stojí aj špičková skin care technológia od GESKE. Medzi naše odporúčania patrí rozhodne základ, precízne čistenie pleti v podobe Sonic Thermo Facial Brush & Face-Lifter | 8 in 1.

Zdroj foto: archival značiek, Pexels