Tipy pre všetky ženy, ktoré si chcú vytvoriť hygge atmosféru v spálni

Vytvorenie hygge atmosféry sa nám skôr spája s chladným ročným obdobím, kedy sa chceme schovať pred dažďom, hmlou, či snehom v pohodlí svojho domova. Hygge atmosféra sa dá ale vytvoriť aj teraz v teplejšom ročnom období. Niektoré ženy si po ťažkom dni chcú vychutnať túto atmosféru vo svojej spálni.

Jemné bavlnené, či saténové posteľné obliečky

Ak si chcete vychutnať hygge atmosféru v spálni, odporúčame vám kúpiť si nové jemné bavlnené, či saténové posteľné obliečky. Objednávať posteľné obliečky môžete aj z pohodlia domova, pretože ich nájdete na rôznych eshopoch, ktoré sa zaoberajú predajom bytového textilu. 100% bavlna a satén sú príjemné materiály, ktoré poskytnú pohodlie na vychutnávanie si hygge atmosféry. Predstavte si, že si sadnete na posteľ, kde vás budú príjemne chladiť jemné posteľné obliečky a vy budete v ruke držať letný drink. Čo viac si môžete priať pre vychutnávanie hygge atmosféry?

Dekoračné vankúše

Pre vychutnávanie hygge atmosféry vám odporúčame dať si na posteľ viac dekoračných vankúšov. Farebne ich odporúčame ladiť s posteľnými obliečkami, stenami, ale aj prehozom na posteľ, ak nejaký máte. Dekoračné vankúše vám poslúžia ako skvelé operadlo, ktoré bude extrémne mäkučké, čiže vás nebude nič omíňať na chrbát.

Mäkký koberček pri posteli a húpacie kreslo

V spálni oceníte aj biely huňatý mäkký koberček pri posteli. Ak ale máte miesto, odporúčame vám dať si do spálne húpacie kreslo, alebo klasické kreslo, ktoré je maximálne pohodlné. Mäkký huňatý koberček si môžete dať aj pred toto kreslo. Bosé nohy, chodidlá si vychutnajú rozmaznávanie a vy sa tak budete cítiť maximálne pohodlne.

Ak máte v spálni skrine s posuvným systémom na vstavané skrine, nebudete mať problém s umiestnením kresla. Nezabúdajte si ale aj na kreslo dať dekoračné vankúše.

Pri kresle oceníte aj malý stolík, kde si budete môcť odložiť časopis, knihu a položiť malú stolovú lampu.

Zdroj foto: Photographee.eu  / Shutterstock.com