Kozmetické vychytávky, ktorými tieto Vianoce nielen potešíte, ale aj prekvapíte

Tento rok priniesol množstvo kozmetických vychytáviek, ktorými sa vaša beauty rutina môže dostať na novú úroveň. Ktorým ale venovať pozornosť a do ktorých sa naozaj oplatí investovať aj z dlhodobého hľadiska? Prinášame užitočný manuál, vďaka ktorému sa poľahky zorientujete a navyše, aj výhodne nakúpite. 

Hair Ultrasonic Therapy od ENVY 

Počuli ste už o ultrazvukovom hrebeni? Pokiaľ nie, mali by ste zbystriť, pokiaľ vy alebo vaši blízky, ktorých sa chystáte obdarovať, majú problémy s vypadávaním a hustotou vlasou. Hrebeň od slovenskej značky pomôže tiež s problémami vlasovej pokožky ako lupiny, či nadmerné mastenie. 

Za 139 € predáva envytherapy.sk

LUNA 4 od FOREO

Tento rok priniesol aj novinku od švédskej beauty-tech značky FOREO. Najpredávanejší rad LUNA posilnila nová generácia. LUNA 4 dopraje pleti nielen výnimočnú starostlivosť, ale aj absolútne rozmaznávanie. Po novom na výber ponúka až 3 režimy čistenia pleti. Rozhodnúť sa môžete medzi jemným, pravidelným alebo hĺbkovým čistením, čo vám dovoľuje plne zohľadniť aktuálne potreby vašej pleti. Vychutnať si môžete aj relax v podobe masáží tváre, a to všetko priamo u vás doma na úrovni profesionálneho kozmetického salónu.

Za 279 € predáva notino.sk

Náš tip: značka FOREO si pre vás aj tento rok pripravila počas Black Friday mimoriadne zľavy. Už teraz ich nájdete a tak si nákupnú horúčku na notino.sk môžete vychutnať naplno.

Skin Forever Eye Mask od Dieux

Nejde síce o tohtoročnú novinku, ale o all time favourite produkt, ktorý zahraničie miluje. Je takmer stále vypredaný, ale určite ho ešte do Vianoc ustriehnete tak, aby ste ho dostali alebo darovali pod stromček. Ide o znovupoužiteľné hydrogélové masky pod oči. Stačí na ne aplikovať váš obľúbený produkt starostlivosti o očné okolie a fungujú. Potom ich stačí už len opláchnuť a sú pripravené poslúžiť aj stokrát. 

S doručením na Slovensko predáva v dvoch dizajnoch za 24  € cultbeauty.com

Press-on nechty od minora.

Pokiaľ máte v pláne obdarovať milovníka krásnej manikúry, u značky minora. ste na správnej adrese. Vďaka revolučnej aplikácii nalepíte press-on nechty sofistikovane a šetrne voči vašim prirodzeným nechtom, pričom elegantný výsledok  “ako zo salónu” vydrží až viac ako 7 dní. 

Rôzne farby a dizajny za 24,90 €  predáva minoranails.com

Flat Lay kozmetická taštička od The Flat Lay Co. 

A na koniec prinášame tip naozaj za všetky drobné! Predstavujeme novodobú kozmetikcú taštičku. Na prvý pohľad vyzerá nenápadne a klasicky, ale rozkladá sa do praktického kruhu. Tak máte počas líčenie všetky produkty ľahko k dispozícii a tiež ich ľahko upracete. Taštička zaručí poriadok, ušetrí čas a určite poteší tieto Vianoce nejednu milovníčku make-upu. 

Za 19,90 £ predáva theflatlayco.com

Zdroj foto: archív značiek