Envy prináša novú skincare značku: Všetko, čo potrebujete vedieť o SIMPL THERAPY

SIMPL THERAPY je nová kozmetická rada, ktorá sa opiera o jednoduchú, zrozumiteľnú, a pritom veľmi efektívnu starostlivosť o pokožku bez ohľadu na typ, gender a vek. Prinášame prehľad všetkého, čo potrebujete o SIMPL vedieť.

Natália Selveková, zakladateľka Envy

Čo je SIMPL THERAPY?

Jednoduchá, kvalitná, funkčná, zábavná. Filozofiou SIMPL THERAPY je prinášať maximálne zrozumiteľnú a zároveň plne funkčnú starostlivosť o pokožku, nad ktorou nemusíte premýšľať. Je intuitívna a jednoduchá na používanie, preto svoj čas a energiu môžete venovať iným veciam než kozmetike. Tá sa v posledných rokoch stala natoľko komplikovanou záležitosťou, že sa v nej väčšina spotrebiteľov stráca. My veríme, že každodenná starostlivosť o pleť má byť záležitosťou jednej minúty. Veríme v základy skincare v podobe trojkrokovej rutiny – čistenie, aktívna starostlivosť a hydratácia.

Prečo SIMPL THERAPY?

„Chcela som na trh priniesť kozmetiku, ktorá bude ľahko pochopiteľná aj pre úplných začiatočníkov a zároveň je veľmi kvalitná a funkčná, aby uspokojila aj skintelektuálov,“ vysvetľuje Natália Selveková, zakladateľka Envy.

V čom sa SIMPL THERAPY odlišuje?

Prístupom, obsahom, designom, kvalitou. Nerozdeľujeme pokožku podľa typu, gendru ani veku. Používame roky overené ingrediencie, z ktorých každá má svoje jasné a úplne nezastupiteľné miesto. Nie je to však len vážne a nudné, pretože sme si dali záležať aj na tom, aby používanie produktov bolo zábavné. Svoju rutinu si ľahko zostavíte sami, ľahko sa zorientujete v ponuke sér a krémov (čistiace produkty uvedieme v roku 2023). Vždy viete, ako produkty správne používať. Jednoducho si skontrolujete, koľko produktu v obale zostáva.

Aké produkty nájdete v rade SIMPL THERAPY?

Štyri séra (hydratačné, antioxidačné, na rozšírené póry, protivráskové), štyri krémy (s rôznym obsahom olejov – 5, 10, 20 a 30 %), pri ktorých na prvý pohľad vidíte ich funkciu a vhodnosť pre vašu pokožku.

Pre koho je SIMPL THERAPY určená?

Pre všetkých. Dali sme si maximálne záležať na tom, aby bol každý produkt do posledného detailu stopercentne inkluzívny. Bez ohľadu na typ pleti, vek a gender.

Sú produkty SIMPL THERAPY vegánske?

Áno, zloženie každého séra a krému sme vyvinuli tak, aby vyhovovalo aj vegánom. Samozrejmosťou je, že žiadny z produktov nebol testovaný na zvieratách. Všetky produkty vznikli a vyrábajú sa na Slovensku.

Kde sa produkty SIMPL THERAPY predávajú?

V našom e-shope a na našich klinikách v Bratislave, Košiciach a Prahe.

Ceny a podrobný popis jednotlivých produktov a ich kľúčových ingrediencií nájdete na www.simpltherapy.com.

Zdroj foto: Envy