Chcete vyzerať počas sviatočného obdobia štýlovo? Poradíme vám ako!

Ani sme sa nenazdali a sú tu opäť Vianoce. A s nimi aj obdobie slávnostných večierkov a sviatočných stretnutí s rodinou a priateľmi. Nalaďte sa na vianočnú vlnu a zamyslite sa nad svojim sviatočným outfitom v predstihu. Ako teda počas sviatočného obdobia vyzerať štýlovo a elegantne?

Vianočná noblesa

Vianoce prežité v kruhu najbližšej rodiny a priateľov sú vzácnymi momentmi, preto by ste mali podľa toho voliť i oblečenie. Usadnite k štedrovečernému stolu elegantná a šik. Voľte luxusné materiály, ako je čipka, zamat, satén, umelá koža alebo tkaniny zdobené flitrami. Absolútnou stávkou na istotu sú slávnostné šaty práve z týchto materiálov. Môžete zvoliť „malé čierne“ alebo naopak pútavý model v typických vianočných farbách. V kombinácii s topánkami na vysokom podpätku a krásnymi šperkmi vyčarujete jednoduchý a pritom noblesný look.

Nadčasovo

Ďalším tipom na nadčasový sviatočný outfit je kombinácia elegantnej blúzky so slávnostnými nohavicami alebo sukňou. Trendom sú aj farebné kostýmy, ku ktorým si môžete obliecť ľahký rolák alebo čipkovaný top. Širšie boky či väčšie bruško zase šikovne schová dlhšia voľnejšia tunika, pod ktorú si môžete vziať pohodlné koženkové legíny. Nezabudnite tiež na doplnky. Práve počas sviatkov je dovolené voliť okázalejšie šperky. Jednoduchú blúzku tak doplňte o výrazný náhrdelník, rolák zase o kamienkové náušnice.

Módu nájdete na cellbes.sk a topánky na deichmann.sk

Čo na koncoročný večierok?

Chystáte sa tento rok na vianočnú party, alebo koncoročný večierok? Ak áno stavte na klasické čierne šaty ktoré doplníte o výraznejšie doplnky. Ak bude váš firemný večierok komornejší vyskúšajte oblečenie vo vianočných farbách. Posledné roky sú nesmierne populárne aj svetre so sviatočnými motívmi, čím vtipnejšie tým lepšie.

Veľmi obľúbený je tiež nórsky vzor. Vo svetri s týmto motívom môžete popíjať punč na firemnej oslave ale, aj počas sviatkov kedy vás budú čakať mnohopočetné rodinné návštevy.

Zdroj foto: www.cellbes.sk