Výhry, o ktorých sa vám ani nesnívalo. A pokojný spánok máte zaručený.

Internetový obchod Saxana.sk si pre všetky nadšenkyne pre módu, fotenie a dobrý spánok pripravil súťaž, aká tu ešte nebola. 

Kto by nemiloval spánok a leňošenie. Ak aj vy patríte do skupiny sedmospáčov, určite čítajte ďalej. Je tu súťaž ako stvorená pre vás. Vyhrať môžete kvalitné produkty od značky Dormeo a rovnako aj exkluzívne pyžamká od slovenskej značky Bruuu. A aby toho nebolo málo, víťazka získa možnosť nafotiť editoriál a vyskúšať si aké to je premeniť sa na modelku a spolupracovať s profesionálnou fotografkou a vizážistkou.

Zapojiť sa je úplne jednoduché. Vyberte si fotku, ktorá vás vystihuje, pridajte krátky popis, nahrajte ju SEM a ste v hre. Následne už len motivujte vašich kamarátov známych aj neznámych, aby vám posielali hlas. Čo je skvelé, i hlasujúci majú možnosť vyhrať každý týždeň cenu od e-shopu Saxana.sk v hodnote 20€.

V tejto súťaži sa internetový obchod rozhodol odmeniť rovno 3 šúťažiace, ktoré počas trvania súťaže nazbierajú najviac hlasov, takže šance sú vysoké. A ako sa hovorí, čím skôr začnete, tým skôr sa môžete tešiť z hodnotných cien.

Zdroj foto: Saxana.sk

Značky: PR