Style by Action: Neóny sú stále IN, ako ich nosiť?

Neóny sú horúcim trendom. Pre niekoho možno príliš výrazné farby, pre druhého ideálne odtiene vystihujúce leto.

Na to, aby sme vyzerali dobre v akomkoľvek farebnom trende, je nevyhnutné aby ladil s podtónom pleti. Čiže, aby farba, ktorá je v tesnej blízkosti tváre s ňou splývala. Vtedy to bude skutočne nielen trendy ale aj nadčasové. 

Samozrejme, sú možnosti, i keď sa nám farba nehodí, ale páči sa nám, ako ju dostať do šatníka. Napríklad v podobe nohavíc či sukne. Čiže skôr do dolnej polovice postavy. Tiež je to možné v podobe doplnkov ako sú kabelka, topánky alebo šperky. 

Mať na sebe neónový odtieň tiež neznamená, že musíme mať na sebe veľkú farebnú plochu. Neón môže byť súčasťou potlače, kde vie byť len naznačený. 
Napriek tomu, že neóny sú “in”, nájdu sa aj ľudia, ktorím sa nepáčia. Čo neznamená, že keď ich nebudú mať, sú nemoderný. Je vždy veľa trendov, z ktorých sa dá vybrať. A samozrejme, potom sú tu tie, ktorè sú nesmrteľné, ktoré budú aktuálne a nadčasové a chic.
Dôležité je, aby sme mali vždy na sebe čo sa nám páči, čo nás vystihuje, ladí s našimi krivkami, príležitosťou a osobnosťou. Lebo to je štýlové, čo je viac ako byť trendy! 

Pre viac rád sledujte Style by Action aj na Instagrame.