Svieži vzhľad po náročnej noci? Remescar!

Vyzerať neustále sviežo a odpočinuto? Áno, to by sme chceli všetky! Realita každodenného života je ale bohužiaľ iná.

Musíme zvládnuť každodenný pracovný režim, postarať sa o domácnosť, udržiavať postavu cvičením a medzi týmto všetkým ešte chceme tráviť čas s našou drahou polovičou a kamarátkami. Nie je sa preto čomu čudovať, že sa ráno prebudíme a pohľad do zrkadla nás tak trochu vydesí. Vačky pod očami alebo tmavé kruhy, v horšom prípade oboje! A zrovna dnes vás v práci čaká dôležitá porada a rozhodne nepotrebujete vyzerať akoby ste strávili celú noc v bare (aj keby to bola pravda).

Chcelo by to okamžité riešenie! A presne to prináša Remescar vačky a kruhy pod očami, efektivný krém s okamžitým účinkom, ktorý zmierňuje vačky a kruhy pod očami už pri po prvej aplikácií. Dochádza k redukcií až o 75% a tento efekt vydrží po celý deň.

Ako vlastne krém Remescar pôsobí? V prvej fáze krém prenikne do pokožky a ílové minerály sa naviažu priamo na kožné bunky. Vytvoria tak sieť, ktorá pleť okamžite vypne. Špeciálny tetrapeptid ovplyvňuje propustnosť krvných ciev okolo očí a zabraňuje tak hromadeniu tekutín, vďaka tejto funkcii sa opuch okolo očí zmenšuje. V poslednej fáze oktapeptid blokuje svalovú aktivitu, teda svadlové kontrakcie a dochádza k vyhladeniu vrások, čo je efekt podobný botoxu.

Kľúčom k viditeľnému efektu je správna aplikácia, vďaka ktorej môžete pozorovať tie najlepšie výsledky. Je to jednoduché:

  • začnite jemným umytím a následným vysušením tváre
  • potom vytlačte malé množstvo krému vo veľkosti zrnka ryže na prst. Menšie množstvo by mohlo spôsobiť, že krém nebude účinne pôsobiť. Väčšie množstvo naopak pokožka neabsorbuje a vytvorí okolo očí mapy.
  • naneste krém na celú oblasť pod očami  a jemne vmasírujte smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu.
  • nechajte krém 2 až 3 minúty absorbovať. Behom tejto chvíľe obmedzte mimiku tváre.

Krém Remescar vačky a kruhy pod očami je možné použiť v kombinácií s obľúbeným očným krémom a následne aj s make-upom. Pokiaľ sa chcete presvedčiť na vlastné oči, výsledky klinických štúdií aj videá na stránkach www.remescar.com sú viac ako oslnivé.