Služby pošty valcujú spoľahliví kuriéri

Časy, keď bol človek pre zaslanie čohokoľvek odkázaný len na poštu sú dávno zabudnuté. Našťastie. Moderná doba priniesla služby, ktoré mnohým ľuďom a hlavne firmám veľmi výrazne uľahčili život. Zaslať písomnosť, balík či veľkú zásielku dnes nie je najmenší problém a nemusíte kvôli tomu ani vychádzať z domu či kancelárie. 

Pohodlne, spoľahlivo, rýchlo 

Už len vedomie, že nemusíte stáť v nekonečnom rade a čakať kým pracovníčka pošty vybaví tých pred vami je jedno obrovské plus. Napríklad na Carroute.sk sa dočítate, že k tomu, aby ste zásielku odoslali stačí prakticky len zdvihnúť telefón. O všetko ostatné sa postará kuriér – zásielku vyzdvihne, odvezie a doručí na uvedenú adresu. V rámci hlavného mesta je toto službu firma schopná poskytnúť do niekoľkých hodín a nemusíte sa pritom ani zdržiavať vypisovaním štítkov. 

Nielen malé a tenké, ale aj veľké a objemné 

Je v podstate jedno akú zásielku potrebujete odoslať. Vďaka variabilnému vozovému parku vám prepravná spoločnosť dokáže vyhovieť s každou požiadavkou. Z pohodlia tak odošlete ako obyčajné listy, tak i balíky či objemný materiál uložený napríklad na paletách, prípadne zabalený v objemných kartónoch. V tomto prípade je však dôležité objednať službu včas a parametre zásielky presne špecifikovať. 

Služba nielen v rámci Slovenska 

Väčšina prepravných spoločností sa v rámci zefektívnenia svojich služieb neobmedzuje na hranice domovskej republiky. Ak potrebujete poslať napríklad balík do Čiech, nie je žiaden problém. Jeden deň odošlete, druhý deň je zásielka u adresáta. Cena tejto služby je individuálna a firma ju stanoví podľa presných parametrov, začína však na sume 12 eur.

Ak sa ani vám nechce vystáť nekonečný rad na pošte, neváhajte sa obrátiť na spoľahlivú kuriérnu službu, kde vám ochotne vyjdú v ústrety.

Zdroj foto: Gorlov-KV / Shutterstock.com

Značky: PR