Rowenta Ultimate Experience: Profesionálna starostlivosť o vaše vlasy

Značka Rowenta prichádza s exkluzívnym radom Ultimate Experience pre dokonalú úpravu vlasov. Zoznámte sa s profesionálnou žehličkou, rotačným kulmofénom a sušičom vyvinutým na základe skúseností špičkových kaderníkov z obľúbených francúzskych salónov. Vlasy sú koruna krásy a s Ultimate Experience im dodáte tú pravú vznešenosť. 

S efektívnou žehličkou Rowenta Ultimate Experience (SF8210) bezstarostne vytvoríte účes ako zo salónu – vlasy môžete vyžehliť, navlniť alebo natočiť vždy s perfektnými výsledkami. 3D žehliace pláty s výnimočne hladkým minerálnym povrchom zaručujú konštantný a optimálny kontakt – prispôsobia sa každému typu vlasov a vďaka ich bezchybnej kĺzavosti nedochádza k ťahaniu ani lámaniu vlasov. Žehlička je vybavená unikátnou technológiou Thermocontrol, ktorá dokonale distribuuje teplo pre rovnomerné výsledky: od korienkov ku končekom. Pri žehlení je vo vlasoch zachovaný 100% keratín, vlasy sa lesknú a sú hladké. Odporúčaná cena profesionálnej žehličky je 5 499 korún/ 194 eur.

Ultramoderný sušič Rowenta Ultimate Experience (CV9820) mení obyčajný vzduch na luxusnú starostlivosť. Jedinečná technológia Air-to-Care vlasom podľa potreby dodáva pozitívne alebo negatívne ióny, ktoré zabraňujú lámaniu, ničeniu vlasov a zároveň ich pomáhajú chrániť pred znečistením a prachom. Ióny vyrovnávajú vlasovú štruktúru, zaisťujú ich hladkosť a lesk. Nadštandardnú starostlivosť pri vysúšaní obstaráva integrovaný koncentrátor a digitálne bezkefový motor, ktorý zaisťuje až dvakrát dlhšiu životnosť sušiča. S vylepšenou ergonómiou a pokročilou technológiou Smart Memory, ktorá uchováva presné nastavenie od posledného použitia, ide o revolučné zjednodušenie stylingu v pohodlí vlastnej kúpeľne! Navyše s funkciou permanentného studeného vzduchu, ktorú nájdete v ponuke teplôt, si účes perfektne zafixujete, aby vydržal dokonalý po celý deň. Odporúčaná cena je 8 799 korún/ 319 eur.

Kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je brilantným riešením 2v1 pre vytvorenie perfektného účesu ako od kaderníka. Rýchlo vysušené a dokonale upravené vlasy dosiahnete vďaka dômyselnej patentovanej technológii spojenej s elegantným dizajnom. Oproti bežným rotačným kefám je Rowenta Ultimate Experience menšia a ľahšia, a čo je dôležité – jeho hmotnosť je navyše vyvážene rozložená. Okamžitý profesionálny výsledok získate s ovládaním Style Assist s tromi stylingovými programami, ktoré automaticky upravujú teplotu a rýchlosť otáčania. Súčasťou balenia sú 3 kefy pre rôzne typy vlasov: prvá jednoducho skrotí nepoddajné a husté vlasy, druhá dodá jemným a ovisnutým vlasom parádny objem a tretia sa postará o podtočenie ofiny či iné detaily. Rovnomerný prúd vzduchu, účinný generátor iónov a PRO keratínové štetiny sa bezpečne postarajú o žiarivý a hodvábne hladký vzhľad vlasov. Odporúčaná cena je 4 099 korún/ 143 eur. 

Zdroj foto: Rowenta