Minimalistické dekorácie ako dizajnové kúsky, ale aj radosť pre vaše bývanie

Máte vycibrený vkus a doplnky pre vaše bývanie zháňate len veľmi ťažko? Jedinečnú ponuku nábytku a dekorácií prináša e-shop Liblig, ktorý sa zameriava na produkty vysokej kvality a vždy uprednostňuje recyklované materiály, slow kolekcie, hand-made kúsky či tradičné remeselné techniky. V tomto duchu do ich ponuky pribudla aj dánska značka Novoform, ktorej ponuka zahŕňa aj drevené dekorácie, ktoré vám nielen zveľadia bývanie, ale aj urobia radosť.

História značky

Novoform je dizajnérska firma postavená na pevnom základe škandinávskych tradícií dizajnu. Značku založil dizajnér Kristian Jakobsen v roku 2011, v tomto projekte však nie je sám. Je ovplynený silným rukopisom svojho spolupracovníka – veľmi známeho dánskeho architekta Bjarneho Urhammera, absolventa Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Architecture. 

Najvyššia kvalita a nadčasový dizajn

Značka Novoform vyznáva prírodné materiály, jednoduchosť a tlmené farby. Inšpiráciu čerpá v bežnom živote, skvelých ľudoch a kráse prírody. Jej zámerom je nadčasová tvorba žiadaných produktov, ktoré sa oplatia držať po dlhú dobu a ktoré budú stále lahodiť oku aj duši. Výrobky sa vyznačujú špičkovou kvalitou spracovania, silným zmyslom pre detail, ale aj udržateľnosťou a výhľadom presahu k ďalším generáciám.

Zdroj foto: Liblig.sk