Quadro: Charakteristický ciferník a každodenná elegancia

Daniel Wellington vo svojej najnovšej kolekcii predstavil svoj prvý obdĺždnikový ciferník, ktorý upúta na prvý pohľad svojim nezameniteľným dizajnom a ženám vlastnou eleganciou. Vďaka svojej veľkosti sa hodinky Quadro stávajú ideálnym doplnkom na každý deň. Kolekcia prináša farby pre každého, od zlatej, cez stirebornú až po čiernu. Navyše sa aj v tejto kolekcii objavuje emerald green, farba, ktorá hodinkám dodáva luxusný vzhľad.

Každodenná elegancia

Práve nadčasová elegancia, a áno, aj tá ležérna, je ako stvorená na doplnenie hodinkami z tejto kolekcie. Pokiaľ máte svoj štýl, jasne definovanú farebnú škálu a obzeráte sa práve po univerzálnom doplnku, ktorý nikdy nebude too much, hodinky Quadro by mohli byť správnou voľbou pre vás. Vďaka ich nadčasovému dizajnu a kvalitnému prevedeniu ich vynosíte roky.

Remienky podľa nálady

Značka Daniel Wellington je známa predstavovaním častých noviniek. Po nových dychberúcich dizajnoch, ktoré tento rok predstavili, predstavujú aj nové remienky zo sieťoviny, ktoré prichádzajú v troch farbách a možno ich kombinovať s ciferníkmi z kolekcií Quatro a Petite 24. Práve vďaka nim môžete svojim hodinkám vdýchnuť nový vzhľad skutočne hravo.

Inšpirácia z Instagramu, takto nosia Quadro influencerky

Zdroj foto: Daniel Wellington, Instagram