Vítame Vás v novom dome rodiny Lachance v Portugalsku

Každý nový dom ma v sebe niečo magické. Rodí sa v ňom množstvo nápadov, potrieb a inspirácií, ktoré chceme zrealizovať, aby bol interiér krásny a originálny. Práve takto to bolo v prípade Delie – zakladateľky Westwing, ktorá sa spolu s manželom, dcérkou Sky a psom Lolou presťahovala do nového sídla a cítia sa v ňom naozaj dobre.

Takto býva Delia

Pôvodný stav

Dom s novodobou architektúrou s veľkým množstvom skla a kameňa, do ktorého Delia a jej rodina vniesli teplo a útulnosť. Otvorene poschodie v tvare písmena Z je miestom kde sa stretávajú rožné oblasti života a potreby členov domácnosti.

Koncept

Na jednej úrovni mal byť otvorený priestor, ktorý harmonicky spája obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu, rovnako ako malý hrací kútik pre Sky, slúžiaci tiež ako televízna miestnosť.

Hlavný predpoklad pri zariaďovaní

Návrh musí zohľadňovať potreby detí. A my, rodičia sa chceme cítiť pohodlne – hovorí Delia Lachance.

Atmosféra

Svetlé  farby, prírodné materiály a veľké množstvo svetla, vytvárajú nádherné aranžovanie a útulnú atmosféru.

Interiérové rady od Delie:

  1. Bytové  zóny

V dome s otvoreným pôdorysom alebo v štýle loft je dôležité, aby boli vytvorené zóny, ktoré sú určené k rôznym činnostiam. Najlepšie je ich vizuálne rozlíšiť kobercami – radí Delia Lachance.

  1. Dômyselné uloženie

Multifunkčný nábytok je praktický a veľmi populárny. Náš stolček Chiara je úložným priestorom na všetky hračky Sky, a tiež slúži ako podnožka pri večernom sledovaní televízie – hovorí Delia.

  1. Relaxujte

Vďaka určitej nonšalantnosti v interiéri, v ktorom žijú deti, sa cítime uvoľnenejšie. Pohovka Lenon je pre celú  rodinu: je veľká a mimoriadne pohodlná – dopĺňa  Delia.

Protiklady sa priťahujú

Do domu s modernou architektúrou vybrala Delia vintage okrúhly stôl a rohovú pohovku Gatsby z kolekcie Westwing, rovnako ako látky bouclé alebo teddy, ktoré výrazne vystupujú z neutrálneho pozadia stien a materiálov s hladkým povrchom.

Stôl | Lampa | Poťah na vankúš | Pohovka

Zdroj: Westwing