Problémy v posteli môže spôsobovať skrátená uzdička vášho partnera

Aj keď pri diskutovaní o tom, čo tvorí základy každého pevného vzťahu, málokto „vytiahne“ milostný život, rozhodne jeho význam netreba podceňovať. Aj problémy v tejto oblasti môžu z dlhodobého hľadiska ohroziť fungovanie inak pevného vzťahu.

Škrípe to u vás v posteli?

Ak ste si pri vyberaní vášho nového matraca z ponuky kvalitných matracov 180×200 predstavovala, ako ho s partnerom náležite „otestujete“ (a teraz nemyslíme spánkom) a už ho máte dlhšiu dobu a stále sa tieto vaše predstavy nenaplnili tak ako ste dúfala a to kvôli partnerovým problémom, je čas nájsť riešenie. A to ešte predtým, ako to začne mať okrem vplyvu na psychiku vášho partnera aj vplyv na váš vzťah.

Vo všeobecnosti môžeme mužské problémy, kvôli ktorým sa nenapĺňajú partnerské predstavy o milostnom živote, rozdeliť na dve kategórie: buď je problém dostatočne sa stimulovať, alebo je „hotovo“ už po pár okamihoch. Oba druhy problémov ku kvalite milostného života rozhodne neprispievajú.

Avšak oba tieto problémy môžu mať spoločnú príčinu, ktorou môže byť skrátená uzdička. Čo to vlastne tá uzdička (frenulum) je? Ide o kožnú riasu, ktorá spája predkožku so žaluďom. Jej skrátenie môže byť vrodené, prípadne získané opakovaným poranením.

Nedostatočná stimulácia, či presný opak. Oba problémy môžu mať súvis s uzdičkou.

V „pokojnom“ stave nespôsobuje žiadne ťažkosti a tak to môže vyzerať, že všetko je v poriadku. Problémy nastanú až pri sexe. Na jednej strane môže skrátená uzdička brániť úplnému stiahnutiu predkožky, čo vedie k nedostatočnej stimulácii. Vy sa potom môžete snažiť koľko chcete, ale z vášho partnera „nič nebude“.

Skrátená uzdička môže spôsobiť aj opačný problém, čiže zvýšenú citlivosť, ktorá vedie k tomu, že váš partner bude po chvíli „hotový“ a vy si budete môcť nechať zájsť chuť. Tak isto môže skrátená uzdička spôsobovať vášmu partnerovi pri sexe bolesť a zranenia a krvácanie v tejto oblasti.

Nech sú dôsledky skrátenej uzdičky akékoľvek, riešením je chirurgická operácia uzdičky. Želané výsledky sa dostavia takmer ihneď. A vo svojom milostnom živote sa už s partnerom nebudete musieť obmedzovať.

Zdroj foto: NDAB Creativity / Shutterstock.com

Značky: PR