Pokazilo sa u vás niečo? Berte náradie a ukážte, že ste samostatná

Stereotyp hovorí, že všetky opravy týkajúce sa domácnosti má na starosti muž a žena si s náradím v ruke poradiť nevie. Čo takto zbúrať tento stereotyp? A toto „búranie“ si ešte k tomu uľahčiť výberom vhodného náradia?

Doma využijete skrutkovače každého druhu

Asi žiadne náradie nie je v bežnej domácnosti tak často využívané ako skrutkovače. Okrem toho, že skrutky slúžia ako spojovací materiál, môžu sa využívať aj na nastavovanie častí nábytku. Napríklad ak vám nedoliehajú dvierka na skrinkách alebo sú krivo, jednoducho zoberiete skrutkovač a vďaka nastaviteľnému nábytkovému kovaniu tento problém rýchlo vyriešite.

A naviac bez námahy, takže sa nemusíte báť, žeby ste na to potrebovala výnimočnú fyzickú zdatnosť. Niekedy je však aj na pohľad obyčajné skrutkovanie namáhavé, hlavne ak si napríklad svojpomocne skladáte nový nábytok a tých skrutiek je tam akosi veľa. Alebo chcete, aby všetko naozaj pevne sedelo a tak každú skrutku doťahujete až na doraz.

Potrebujete pomôcť? S akumulátorovým náradím zvládnete čokoľvek

V takýchto prípadoch nezaškodí si trochu pomôcť. A nemusíte sa ani spoliehať na chlapa. Stačí využiť elektrickú energiu. Že sa vám nechce ťahať za sebou kábel? Ale my myslíme akumulátorové náradie na batérie. Vďaka takémuto náradiu vám aj údajne „chlapská“ práca pôjde od ruky a naviac si nebudete musieť dávať pozor na motajúce sa káble, ktoré niekedy prácu len sťažujú.

Už sme spomínali, že najčastejšie sa v domácnostiach využívajú zrejme skrutkovače. Preto by ste mala zavítať do predajne s kvalitnými aku skrutkovačmi a nejaký si zaobstarať. Stane sa z neho skvelý pomocník pri rôznorodých opravárenských prácach vo vašej domácnosti, ktorý vám bude vždy k dispozícií. Samozrejme ak mu nezabudnete nabiť batériu alebo mať v zálohe pripravenú náhradnú.

Zdroj foto: Alessio Ponti / Shutterstock.com

Značky: PR