Outfity, ktoré vám odporúčame obliekať si na letné rande

Leto je obľúbeným ročným obdobím snáď každej ženy a väčšina z vás sa už určite nemohla dočkať, keď zo šatníka nebude vyťahovať hrubé kabáty, pletené kardigány, či hrubé svetre a roláky.

Leto je tu a môžeme si užívať dlhé letné večery strávené na terase pri pohári vína a chutných maškŕt. Ak vás ale muž pozval na rande a neviete, čo si na takéto rande obliecť, máme pre vás zaujímavé tipy, ako sa obliecť na letné rande.

Letné kvetované šaty, slamená kabelka a slamený klobúk

Ak vás muž pozve na šálku gurmánskej kávy niekde na letnú terasu, odporúčame vám vziať si letné kvetované šaty a k nim skombinovať slamený klobúk a slamenú kabelku. Takýto typický letný outfit, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a zároveň sexy, jednoznačne zapôsobí na muža, ktorý vás pozval na rande. Vyberajte skôr krátke letné kvetované šaty, ideálne také, ktoré sú tesne pod kolená.

V takomto outfite sa budete cítiť pohodlne, zvýrazníte svoje krivky a pekné opálené nohy. Odporúčame vám obúvať si pekné dámske sandále na platforme, či dámske sandále na podpätku, ideálne takej farby, akej budete mať kabelku a klobúk.

Kulotky a blúzka bez rukávov

Ak vás kvetované šaty moc nelákajú a skôr by ste si na letné rande obliekli nohavice, odporúčame vyberať zo šatníkov kulotky z ľahkého, vzdušného materiálu. Tenký vzdušný materiál vám zabezpečí maximálne pohodlie aj v takomto elegantnom kúsku. 

Ak skombinujete čierne, béžové, či škoricové kulotky s bielymi blúzkami bez rukávov s čipkami a obujete si farebné sandále, či mokasíny, máte dokonalý outfit na rande. Bude vám v ňom pohodlne nielen v kaviarni na káve, ale aj v divadle, či na prechádzke po meste.

K blúzkam bez rukávov sa vám perfektne hodia aj farebné sukne rôznych strihov, či dĺžok.

Odporúčame jemné prírodné farby, ktoré rozžiaria vás, ale zvýraznia aj vašu opálenú pokožku.

Autor/zdroj foto: Look Studio / Shutterstock.com