Foreo: Skincare ako z budúcnosti vďaka smart technológii

V dobe, kedy je inovácií toľko, že ich nie je možné všetky ani poriadne zachytiť, jedna výrazne predbieha ostatné – Foreo. Škandinávsku značku si možno spojíte s čistiacimi prístrojmi pleti, ktoré používajú influencerky po celom svete. Čo ale tento prístroj robí, ako to, že ho môžete so sebou zobrať do sprchy a ako fungujú smart masky?

Zoznámte sa s Foreom

Áno, s Foreom sa treba zoznámiť. Neprináša skincare ako ju poznáte, prináša technológiu. Foreo má v ponuke technologických pomocníkov, ktorých v kominácií s ich alebo vašimi obľúbenými produktmi ľahko zaradíte do vašej skincare rutiny.

Ako to funguje?

Stačí si vybrať, čo chcete vyskúšať. Foreo ponúka okrem obľúbených sonických prístrojov na čistenie pleti LUNA a masiek UFO aj niekoľko špecialít. Medzi nimi sú napríklad aj pero na zmiernenie prejavov akné Espada, prístroj na masáž očného okolia Iris alebo zubné kefky Issa.

Akýkoľvek produkt si vyberiete, po jeho kúpe si ho musíte spárovať s telefónom. Je to ale jednoduché! Stačí si nainštalovať apilkáciu Foreo a zaregistrovať váš nový prístroj. A hotovo, kliknutím na „start“ v telefóne môžete začať.

Vyskúšali sme

Je to technológia, je to revolúcia, ale vo finále je to príjemne strávený čas pre vás. Foreo do vašej každodennej skincare rutiny prinesie trochu hravosti a výborné výsledky.

Foreo LUNA Mini 3

Luna Mini 3 si rýchlo našla miesto v mojej kúpeľni, aj keď musím priznať, že intenzita na prvé použitie bola pre mňa až príliš. Skvelé je, že si intenzitu vašej Luny viete jednoducho nastaviť v mobilnej aplikácii. Ja tento malý zázrak používam na dočistenie pleti v kombinácii s mojim obľúbeným Acne Facial Cleanser od Mario Badescu každé ráno aj večer, dokonca s ním aj cestujem. Na cestách používam praktický penivý Micro-foam Cleanser od Forea.

Foreo UFO 2

Masky od Foreo tvoria samostatnú kategóriu. Používam ich minimálne 2x týždenne. Masky Make My Day som si obľúbila pred náročnými dňami, kedy potrebujem, aby bola moja pleť dokonale pripravená a hydratovaná na dlhý deň v meste. Masky Call It a Night používam po náročných dňoch alebo vtedy, keď sa chcem rozmaznávať. Sú veľmi príjemné a teplo z prístroja Foreo pleť perfektne pripraví na noc. Masky aplikované prostredníctvom UFO 2 aplikujete už za 90 sekúnd, ale verte mi, že nakoniec budete len ťažko odolávať tlačidlu „repeat treatment“.

Všetky produkty Foreo kúpite na Notino.sk

Zdroj foto: Foreo