Slnkom pobozkaná tvár: Ako sa líčiť počas leta?

Počas tropických horúčav túžime mať toho čo najmenej na sebe a zo šatníka vyberáme tenké a maximálne pohodlné oblečenie v strihu, ktorý pristane našej postave. S líčením je to ale komplikovanejšie. Keďže vysoké teploty spôsobujú nemalé patálie s make-upom, poradíme vám, ako sa líčiť počas leta. Slnkom pobozkaná tvár predsa musí pútať pohľady okoloidúcich!

Korektor na tvár a púder

Menšie nedokonalosti, ako napríklad škvrny na tvári, či kruhy pod očami, zakryte korektorom na tvár. Vyberte si taký odtieň, ktorý sa bude hodiť k farbe vašej pokožky počas leta. Keďže veľa žien si chráni tvár pred slnečnými lúčmi, úplne najtmavšie odtiene korektorov nie sú veľmi žiadané.

Vyberte si taký, ktorý pasuje k vašej pleti a používajte ho. 

Akonáhle prekryjete nedokonalosti pleti, odporúčame vám použiť púder. Tekutý make-up, aj keď môže byť vodeodolný, vám neodporúčame používať. Korektorom a púdrom zvýraznite črty vašej tváre a zároveň prekryjete nedokonalosti, ktoré vás ako ženu trápia.

Ak ste skúšali doma bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov, uvidíte, ako vám slnkom pobozkaná tvár s pomocou korektoru a púdra zvýrazni vaše zuby.

Ak chcete mať opálený vzhľad tváre, ale zároveň chcete svoju tvár chrániť pred silnými slnečnými lúčmi, vyskúšajte bronzer.

Zvýraznite svoje pery

Odporúčame vám vyhnúť sa špirále. V horúcich letných dňoch sa vám bude zbytočne otláčať. Skôr zvýraznite svoje pery. Pre šťavnaté pery odporúčame voliť tekutý rúž v sýtej červenej farbe. Jemný nude make-up, slnkom pobozkaná tvár, prekryté nedokonalosti dobrým korektorom a zvýraznené pery sú to, čo vám pristane, to, čo sa toto leto bude nosiť.

K takto nalíčenej tvári si dajte moderné náušnice, či už strieborné, zlaté, alebo so Swarovski kryštálom. K prirodzene rozpusteným, nevyžehleným slnkom pobozkaným vlasom ako stvorené, čo poviete?

Ak chcete vyzerať pekne aj v tropických horúčavách, odporúčame vám líčiť sa práve podľa našich rád. Zvýraznite jemné ženské črty vašej tváre nude make-upom a nalíčte si pery pekným rúžom.

Autor/zdroj foto: Dmitry_Tsvetkov  / Shutterstock.com