Eleonora Pratelli: Originálne a vyvážené bývanie zakladateľky a riaditeľky Suite 19

Vstúpme spolu s Westwing do kancelárie Eleonory Pratelli. Silný charakter, výrazné farby a nekonvenčná osobnosť. Eleonora Pratelli, zakladateľka a generálna riaditeľka Suite 19, poradenskej agentúry pre talenty a značky, ktorá sa špecializuje na módu, film a hudbu, nám otvára dvere svojho chrámu kreativity.

Eleonora založila svoju agentúru pred 25 rokmi. Medzitým žila medzi Rímom a Milánom, dvoma stimulujúcimi mestami, ktoré vždy poskytujú skvelú inšpiráciu. Rím je miesto, kde stretla svojho manžela a položila základy svojej práce, zatiaľ čo Miláno je kozmopolitné mesto, ktoré diktuje trendy a štýl.

„Myslím si, že môj štýl je minimalistický: mám rada veci, ktoré sú jednoduché a vyvážené, ale s osobitosťou.“

Zvolený nábytok má základné línie, ale nič nie je ponechané na náhodu a každý prvok je navrhnutý tak, aby vytvoril dokonalú rovnováhu medzi vkusom a originalitou.

„Rada si prostredie pripomeniem, keď doň vstúpim s vôňou.“

Tajomstvo, ako urobiť priestor jedinečným, je zahrnúť kúsky, ktoré ukážu Vašu osobnosť. V skutočnosti je v Eleonorinej kancelárii veľa osobných detailov a cnostných kontrastov, ktoré vyjadrujú osobitú črtu a vášeň.

„To, čo robí vec alebo osobu vizuálne príťažlivou, je určite charakter: niekoho, kto nosí šaty, hrá vo filme alebo žije v dome.“

Eleonorina práca sa odohráva „v zákulisí“ a necháva za ňu hovoriť to, čo robí, teda svoju kanceláriu: glam doplnky, ktoré ukazujú tú najlepšiu, starostlivú a ochranársku stránku, ktoré možno vidieť v pozornosti venovanej detailom a odvážne doplnky sú jej podnikateľskou stránkou a odhodlaním, s ktorými dosahuje svoje ciele.

Miesto, kde sa hovorí niekoľkými jazykmi

Z okien môžete zahliadnuť magický Rím a vo vnútri prepychový vzduch, ktorý tvoria elegantné detaily bytu, vrátane maľovaných stropov a klasických motívov, taktiež chladné moderné akcenty, ako sú tmavé tapety, vitráže a minimálne línie nábytku. Je nemožné nebyť očarený a chcieť replikovať tento štýl!

Boss Essentials

Stôl je stredobodom každej kancelárie a ukazuje, kým ste. Skopírujte vzhľad a vyberte si módne škatule, aby ste skryli všetko, čo by mohlo spôsobiť neporiadok, pôsobivú lampu pre dotyk svetla a veľa štýlu, štýlový podnos pre poriadok. Teraz už chýba len Váš osobný dotyk: kytica voňavých kvetov, Váš obľúbený parfum alebo Váš neodmysliteľný diár.

Obklopte sa tým, v čom sa cítite dobre

Veľa kníh, obrazov a vecí na obdivovanie – všetko sa stáva zdrojom inšpirácie.

„Inšpiráciu nachádzam vo svojom okolí a v ľuďoch, s ktorými sa stretávam. Jedným z ľudí, ktorí mi v posledných rokoch zostali v srdci, je Franca Sozzani. Boli sme spolu na prednáške pre študentov Stanfordu a počúvať ju bol naozaj veľký dar.“

Obnovte vzhľad miestností

– Svetlé zrkadlá, tmavé rámy a nábytok: kombinujte prvky a vytvorte harmonický kontrast

– Zdobené krabice, glam váza alebo moderný podnos: zariaďovanie je tiež inštinkt, pridajte svoj vlastný

– Zmiešajte zamat, kov, mramor, matné povrchy: nebojte sa byť odvážni, pre interiéry plné charakteru

Eleonora Pratelli je žena, ktorá o sebe veľmi nerada hovorí. Nie náhodou si vybrala prácu, kde je dôležité, čo je za ňou. 

Som veľmi ochranársky, pozitívny človek, to, že som matkou, mi pomohlo dosiahnuť určité ciele.

Rím je mesto, kde stretla svojho manžela a založila svoju kanceláriu. 

S Rímom mám zvláštne puto, pretože je to mesto, kde som stretla svojho manžela a kde som si vybudovala aj základ svojej práce a kancelárie. Rím je kino, zatiaľ čo Miláno predstavuje módu, takže sú to presne 2 referenčné mestá, a teda pre mňa a aj pre moju prácu.

Čo je Suite 19? 

Suite 19 je agentúra, ktorú som založila pred 25 rokmi, zaoberá sa public relations a komunikáciou, kde klientmi sú značky aj talenty.

Ako by ste opísali svoj štýl? 

Môj štýl, myslím si, že je to minimalistický štýl, mám rada jednoduché a vyvážené veci, ale s osobitosťou.

Čím je pre vás niečo vizuálne atraktívne? 

Niečo, čo robí vec alebo osobu vizuálne príťažlivou, je určite postava, postava toho, kto nosí šaty, kto hrá vo filme alebo kto žije v dome.

Čo nesmie chýbať vo Vašej kancelárii? 

V mojej pracovni určite nemôže chýbať sviečka alebo parfum, mám rada, keď vstúpim do prostredia, aby sa mi to prostredie pripomenulo aj prostredníctvom parfumu.

Nejaká interiérová posadnutosť? 

Tapeta!

Máte nejaké rady, ako začať podnikať?

Tým, ktorí chcú začať pracovať v oblasti public relations alebo komunikácie, vždy hovorím, aby boli zvedaví, boli proaktívni a boli informovaní. Informácie a zvedavosť sú nevyhnutnosťou.

Vaše motto? 

Moje motto v živote je, že všetko je možné Snívanie je neustálym stimulom pri dosahovaní nových projektov, nových cieľov.

Všetky produkty kúpite na WestwingNow.sk

Zdroj foto: Westwing