Našich hokejistov podporuje aj PLANEO. Vyhrajte aj vy!

Po rokoch sklamaní naši ľadoví chlapci opäť dokázali vzbudiť v Slovákoch radosť z hokeja. Užite si ju aj vy a pri troche šťastia bude hneď trojnásobná.

Slovensko opäť žije hokejom! Naši olympijskí hokejisti sa po zápase s USA prebojovali do semifinále a o svojich kvalitách tak presvedčili aj tých, ktorí nad nimi po počiatočných neúspechoch zlomili palicu a dokonca aj tých, ktorí prestali veriť, že naši chlapci ešte niekedy nejakú medailu z hokejových zápasov domov prinesú. Skalní fanúšikovia však veriť nikdy neprestali a teraz im výsledky dali za pravdu. K tým skalným patrí aj PLANEO, ktoré je elektro partnerom slovenského hokeja. „Na hokejovú vlnu sme nabehli spoluprácou s Borisom Valábikom a v decembri sme podporili našich juniorov na šampionáte v Kanade, ktorý žiaľ skončil predčasne. Tento rok pokračujeme v spolupráci so SZĽH ako elektro partner slovenského hokeja a verím tomu, že v piatok zažijeme veľký hokejový sviatok,“ hovorí marketingový riaditeľ PLANEO Elektro Martin Siblík. 

Vyhrajte s PLANEOM hneď dvakrát!

Hokejom to žije aj na FB PLANEO Elektro SK, kde pri každom našom zápase beží tipovačka o zaujímavú výhru. A až do soboty môžete tipovať zlatého olympijského hokejového víťaza a pri troche šťastia vyhráte elektrokolobežku Sencor. To ale nie je všetko! 

PLANEO je teraz výhrou aj pre váš rozpočet, trebárs keď plánujete nový televízor. Pretože hokej Olympiádou nekončí a do MS sa môžeme tešiť ešte na ďalšie zaujímavé zápasy: 

  • 11.4. – 17.4.2022 – Majstrovstvá sveta do 18 rokov v Spišskej Novej Vsi 
  • 18.4. – 24.4.2022 – Prípravný dvojzápas proti CZ (Euro Hockey Challenge) 
  • 02.5  – 08.5.2022 – Prípravný dvojzápas proti NOR (Euro Hockey Challenge)  
  • 25.4.-  30.4.2022 – Prípravný dvojzápas proti GER (Euro Hockey Challenge)
  • 13.5 – 29.5.2022 – Majstrovstvá sveta v kategórií A v Tampere / Helsinki, Fínsko

A čo s tým má PLANEO? Predsa keď elektro – tak PLANEO!
Presvedčte sa sami, že nákup tam je teraz naozaj výhra

Zdroj foto: Planeo