Láska spája: Posilnite vašu lásku na Valentína

Poslaním spoločnosti Satisfyer je pomáhať ľuďom nadväzovať kontakt medzi sebou a s vlastným telom. 

Valentín je o láske, ale nielen o tej z romantických komédií. Či už plánujete horúcu valentínsku noc so svojim partnerom, hľadáte spontánne rande alebo beriete samotnú príležitosť skôr skepticky, Satisfyer má nápad ako tohtoročný Valentín a lásku posunúť na vyššiu úroveň. 

Satisfyer je popredná svetová značka sexuálneho wellness, ktorá spája technologické inovácie a sexuálne zdravie a venuje sa vytváraniu príjemných viaczmyslových zážitkov pre všetkých. Je najväčšou značkou sexuálneho wellness na svete, ktorá presadzuje, že sexuálne zdravie je pre každého, bez ohľadu na jeho sexuálne preferencie, sociálnoekonomické zázemie, vek, pohlavie alebo úroveň schopností. 

Počas Valentína pozýva Satisfyer všetkých na spojenie s láskou – láskou k sebe samému aj k partnerovi – a so svojimi najnovšími multizmyslovými funkciami a inováciami, aplikáciou Satisfyer Connect.  Ako žiadna iná otvára táto bezplatná aplikácia sexuálnej pohody novú dimenziu sexuálnych pôžitkov s viac ako 1 000 000 stiahnutiami a 200 000 aktívnymi používateľmi mesačne. 

Pomocou stále sa rozširujúcej ponuky sexuálnych wellness zariadení Satisfyer s prepojením Bluetooth™ budete môcť zažiť úplne nový rozmer potešenia. Na výber máte z viac ako 150 produktov kompatibilných s aplikáciou Satisfyer Connect, ktoré vás vynesú do oblakov, ako napríklad Double Joy – výkonný partnerský vibrátor v tvare písmena U, ktorý zaisťuje blažený pocit pre klitoris, bod G a penis. 

Milujte najprv sami seba a zdieľajte intímnosti

Bez ohľadu na to, aké sú vaše ďalšie valentínske plány, je to ten správny okamih, kedy môžete prejaviť lásku predovšetkým sami sebe a postarať sa o svoju myseľ a telo tým, že si doprajete trochu času pre seba. Staňte sa svojim Valentínom a doprajte si tie najžiadanejšie radosti, ktoré by mohli zvýšiť vašu energiu a úroveň šťastia. Nielen v tento deň, ale každý deň v roku!

Pre tých, ktorí trávia Valentín ďaleko od svojich partnerov je tu funkcia zdieľania ovládania v aplikácii Satisfyer Connect, ktorá umožňuje užívateľom zdieľať ovládanie spárovaného zariadenia Satisfyer s partnerom kdekoľvek na svete, čo je ideálnym riešením pre páry vo vzťahoch na diaľku alebo pre tých, ktorí chcú svoj život trochu okoreniť a spojiť sa s niekym novým. 

Nalaďte sa na tú správnu vlnu

Pred stretnutím môžete začať so zmyselnou stimuláciou už na ceste tým, že si Sexy Secret pripevníte k nohavičkám pomocou praktického magnetu – môžete sa tak stimulovať silnými, tichými vibráciami. Vďaka ergonomickému tvaru sa dokonale prispôsobí kontúram vášho tela. Leží priamo na klitorise a poskytne vám obzvlášť intenzívnu stimuláciu. Povrh zo silikónu šetrného k telu je obzvlášť mäkký, takže vám poskytne hladkú zábavu len s niekoľkými kvapkami lubrikantu.

Pustite si svoj obľúbený zmyselný playlist a užívajte si “hudobné vibrácie” s aplikácou Satisfyer Connect, ktorá páruje vibrácie vo vašom Satisfyer zariadení do rytmu vašich obľúbených skladieb. Predstavte si, že zažívate to najintímnejšie uvoľnenie založené na skladbách, ktoré máte najradšej. 

Keď  budete mať chuť na viac, vyskúšajte najnovšiu funkciu aplikácie a stlačte tlačidlo O-Booster, ktoré zvýši intenzitu vibrácií  a vzduchových pulzov na 20 sekúnd a privedie vás do extázy. Ak chcete zvýšiť túhu, môžete odovzdať diaľkové ovládanie pomôcky svojmu partnerovi a pripraviť sa na nečakanú zábavu.

Kombinujte a párujte

Experimentujte sami alebo s partnerom a preskúmajte svoju zmyselnosť na Valentína. S aplikáciou Satisfyer Connect môžete používať až štyri hračky súčasne, pokiaľ ste tomu otvorený! Stačí si vtedy vybrať priority a priviesť svoje telo na vrchol jeho síl!

Megwyn White, riaditeľka pre vzdelávanie v spoločnosti Satisfyer a certifikovaná klinická sexuologička navrhuje párom experimentovať, okrem iného aj so sexuálnymi hračkami:

“Nie je to univerzálne riešenie, ale skôr spôsob ako pomôcť párom pozvať do spálne hru a objavovanie. Rada premýšľam o sexuálnych hračkách ako o prostriedkoch rozkoše, podobne akými sú farby alebo štetce pre umenie. Môžu pomôcť uvoľniť kreativitu a sexuálny potenciál spôsobom, ktorý je zábavný a zároveň rafinovaný.”

Čo takto potešiť seba a svojho milenca krúžkom Signet Ring? Tento vibračný krúžok nielen obmedzuje prietok krvy, zaisťuje tvrdšiu erekciu, oddiaľuje ejakuláciu a predlžuje milovanie, ale tiež stimuluje oboch partnerov intenzívnymi vibráciami. 

Genderovo neutrálny Satisfyer Ultra Power Bullet 8 je presne to pravé pre tých, ktorí radi skúšajú niečo nové. Nielen to, že vyniká vizuálne, ale tiež ponúka spestrenie vašeho milovania. 

Použite úzku špičku pre selektívnu stimuláciu klitorisu alebo nechajte šikmý povrch stimulovať väčšie citlivé miesta. To nie je možné nemilovať. 

Zdroj foto: Satisfyer, Pexels