Maskologist: „Našou hlavnou ideou bolo vybalancovať inováciu a efektivitu“

Zatvoríte oči a ste v Provensálsku. More, slnko a levanduľa, všade navôkol božský pokoj. Pokiaľ vám to znie dobre, prírodné levanduľové a ružové masky od britskej značky Maskologist si zamilujete presne tak ako my. Tina Mills, ktorá značku zastupuje, nám prezradila viac o tom, ako to, že aj maska môže byť zážitkom, ktorý si radi doprajete.

Ako sa zrodila značka Maskologist? Kto za ňou stojí a čo bolo pri jej vzniku vašou hlavnou myšlienkou?

Značka Maskologist bola vytvorená tímom nadšencov pre krásu a starostlivosť o pleť v Londýne. Pri tak širokej ponuke masiek a značiek môže byť často zložité nájsť tú právu pre vašu pleť. Hlavnou myšlienkou preto bolo vybalancovať inováciu a efektivitu, vďaka čomu budeme môcť zákazníkom ponúknuť sofistikovanú masku, ktorá im sprostredkuje zážitok a tiež má potenciál zmeniť ich pleť.

Čím sa vaše masky líšia od iných?

Vnímame masky ako jedno z potešení v živote a tak chceme, aby boli luxusné, aby sa ľahko aplikovali, mali skvelé výsledky a aby poskytovali skutočne nezabudnuteľný zážitok. Do tvorby masiek sme vložili srdce aj dušu a tak veríme, že naše masky to odzrkadlujú práve v týchto elementoch.

Naše prvé dva produkty sme uviedli túto jar a sú naozaj iné ako tie, ktoré už na trhu boli. Našou víziou bolo, aby naši zákazníci mohli používať masky kdekoľvek – nielen doma. Preto sme začali experimentovať s materiálmi, najprv s tými na báze látky, ale čoskoro sme zistili, že tie skutočné výsledky, ktoré sme očakávali, nedokážu zaručiť. A tak sme začali vyvíjať zloženia s hydrogélom, ktorý sa často používa v medicíne, pretože dokáže liečiť popáleniny a má skvelé hydratačné účinky. Potom sme sa rozhodli ísť ešte o krok ďalej a napustiť masky skutočnými ružami a levanduľou, extraktmi a prírodnými olejmi – tak sme vytvorili silnú prírodnú masku, ktorá aktivuje všetky vaše zmysly akonáhle si ju aplikujete.

Aké ženy používajú masky od Maskologist?

Ženy hrajú veľmi dôležitú rolu v dnešnej modernej spoločnosti. Pracujú viac ako kedykoľvek predtým, ale stále tiež preberajú väčšinu povinností v domácnosti.

Neradi by sme preto nastavovali nejaké definície alebo hranice. Naše ženy sú silné, sebestačné, z rôznych sfér, kultúr, rôzneho veku a my s radosťou zapĺňame dieru v ich skin care rutinách, pomáhame im dopriať si hýčkanie a odhaliť prirodzene dokonalé nedokonalosti.

Plánujete uviesť nové produkty?

Náš tím pre vyhľadávanie a vývoj neustále objavuje a skúma nové koncepty, pracuje na nových zloženiach a tak nepochybne predstavíme nové produkty v blízkej budúcnosti.

Masky kúpite na https://maskologist.com