Každý bežec má dôvod, prečo behá. Aký je ten váš?

Spoločnosť New Balance začala kampaň „Every runner has a reason”, ktorej cieľom je ukázať, že každý človek je bežcom, len o tom nevie. Aký je váš dôvod pre beh?

Najnovšia kampaň spoločnosti New Balance bola vytvorená, aby podporila každého bežca a dozvedela sa, čo ho k behaniu motivuje. Nezáleží na tom, či behá 2 km pre radosť, trénuje na ďalší maratón alebo len potrebuje šprintovať, pretože chodí vždy neskoro do práce.

New Balance vytvoril stránku https://newbalance.sk/kazdybezec, kde sa môžete inšpirovať príbehmi rôznych ľudí, ktorí zdieľajú svoje skúsenosti s behaním. Napríklad Charles sa snaží dobehnúť poštára, Max si rád prispí a vždy uteká na autobus, Alicia behá s vrecami na odpadky a Rachel namiesto venčenia svojho psa, behá za ním. Týmto spôsobom New Balance poukazuje na skutočnosť, že mnohí z nás sú bežcami bez toho, aby sme si to uvedomovali. Chce, aby sme objavili svojho „vnútorného“ bežca a podelili sa o vlastný dôvod, prečo sa naše nohy pohybujú rýchlejšie ako normálne.

„V New Balance veríme, že beh je pre každého. Chceme boriť stereotypy a ukázať, že nemusíte byť profesionálnym športovcom, aby ste sa mohli nazývať bežcom. Pre nás, bez ohľadu na to, aké sú vaše dôvody, ste bežec a súčasťou tejto komunity. Oceňujeme a uznávame všetky dôvody, prečo behať, bez ohľadu na to, aké sú.“

Iga Bielawski z New Balance

Zdroj foto: New Balance