Hydrogélové masky: Prečo sú perfektným doplnkom na cestovanie?

Ranná a večerná rutina sa najlepšie udržiava doma – v pohodlí, kde máme systém a skrášľovanie je už našim kažodenným, priam posvätným, rituálom. Udržať si ale kvalitnú rutinu na cestách je často problém. Navyše nezdravé jedlá, teplotné zmeny, celkom nové prostredie, ale napríklad ani jet lag pleti na kráse nepridávajú. A práve preto vám prinášame skvelý tip ako si udržať krásnu a zdravú pleť aj dovolenke, či business tripe.

Sú malé, skladné a pustia vás s nimi aj do lietadla – hydrogélové masky ako instantná záchrana na cesty. Pomáhajú pleti brániť sa voči negatívnym plyvom nového prostredia a čo je dôležité, zanechávajú ju krásne hydratovanú. Trendy, avšak efektné hydrogélové masky od Maskologist navyše krásne voňajú a priľnú ako „druhá koža“, vďaka čomu dosahujú dlhodobo tie najlepšie výsledky!

3 dôvody prečo zbaliť hydrogélovú masku už na najbližšiu dovolenku:

  1. Ľahko sa používajú

Jednou z hlavných výhod hydrogélových masiek je to, že si po použití nemusíte umývať tvár, vďaka čomu sú na cesty či dlhé lety ideálne. Jednoducho masku aplikujete, necháte pôsobiť (napríklad aj uprostred letu) a po 20 minutách ju odstránite – tak jednoduché!

2. Okamžitá dávka hydratácie

Počas cestovania alebo pri zmene prostredia je pleť mimoriadne náchylná na vysušovanie a tak je veľmi dôležité poskytnúť jej potrebnú hydratáciu. Prostredníctvom jedinenčných hydrogélových masiek dokáže pleť absorbovať hydratačné séra, ktorých výsledkom je prejasnená, hydratovaná a zdravá pleť za menej ako 30 minút.

3. Mini balenie

Veľkosť skin care je častým dôvodom prečo ju na dovolenku jednoducho neberieme. Hydrogélové masky, ktoré sú tenučké ako list papiera a urobia výbornú prácu pre našu pleť ale môžme zbaliť bez výhovoriek.

Zdroj: maskologist.com, Sara Williams