FOREO uvádza svoje najväčšie Black Friday zľavy vôbec s obrovskými akciami na ikonické produkty

Švédska beauty-tech spoločnosť FOREO práve predstavila svoje najvyššie zľavy na Black Friday vo svojej histórii, ktoré sú skutočne neodolateľné. So zľavou -50% sa vaša pleť zamiluje do zariadení, ktoré tiež milujú celebrity z celého sveta. Či už sa chcete prémiovým skin-tech zariadením hýčkať vy alebo sa chcete stať niekoho obľúbeným Ježiškom, FOREO Black Friday vám v každom prípade ušetrí peniaze a to si predsa nemôžete nechať ujsť! 

Tento rok exkluzívne, po prvýkrát vôbec, ponuka FOREO na Black Friday zahŕňa revolučné miktorprúdové zariadenie BEAR, ktoré doplnia už známe hviezdy vianočenj sezóny, LUNA 3 a UFO 2. Komplexná 6-minútová starostlivosť o pleť od FOREO je už nejaký čas v móde, preto je tento Black Friday perfektnou príležitosťou uchmatnúť si všetky špičkové kúsky, ktoré potrebujete pre nabitú a personalizovanú rutinu starostlivosti o pleť. A to najlepšie? Ponuka prichádza práve pred Vianocami! 

“V spoločnosti FOREO si nadovšetko ceníme pohodu našich zákazníkov, preto chceme, aby bola sezóna darčekov bez stresu. Až 64% nakupujúcich udáva, že ľutujú svoje nákupy na Black Friday, pričom oblečenie, tablety a televízory sú hlavnými položkami, pri ktorých spotrebitelia pochybujú nad svojimi rozhodnutiami. FOREO produkty sa ukázali ako skvelá investícia a to vďaka našim najstarším zákazníkom, ktorí udávajú, že ich zariadenia stále bezchybne fungujú a vyzerajú ako nové aj po 8 rokoch používania, čo robí ich nákup FOREO okulahodiacim a jednoznačne dokonalou investíciou aj do vašej pohody, ktorú rozhodne neoľutujete”, vysvetľuje Boris Trupcevic, FOREO CEO.

Aby bol váš Black Friday čo najhladší, FOREO vytvorilo zoznam, v ktorom predstavuje najžiadanejšie produkty značky, ktoré stoja na vrchole každého wishlistu a tiež pridáva dôvody, prečo si ich zamilujete! 

LUNA 3

Ikonická originálna čistiaca kefka na tvár na profesionálnej úrovni od FOREO, celá vyrobená z ultra hygienického silikónu, obsahuje ochrannú technológiu značky – T-sonické pulzácie. „T“ v „T-Sonic“ znamená transdermálne, pretože tieto pulzácie prechádzajú vrstvami pokožky, stimulujú prietok krvi a privádzajú kyslík na povrch, pričom odstraňujú nečistoty zachytené v póroch. Peeling je kľúčový pre správnu rutinu starostlivosti o pleť, avšak pokiaľ ide o jemnú a citlivú pokožku vašej tváre, určite môžete mať skutočne veľa dobrých vecí. To je dôvod, prečo je rad LUNA od FOREO vybavený mäkkými silikónovými štetinami, ktoré zaistia hĺbkové a zároveň jemné čistenie, pričom bariéra vašej pokožky zostane neporušená a zároveň odstráni až 99,5 % nahromadených toxínov (stopy make-upu, prebytočný kožný maz a odumreté bunky). Okrem toho je LUNA 3 do istej miery dvojitým agentom, pretože jej zadná strana obsahuje spevňujúci masážny režim, ktorý využíva pulzácie vysokej a nízkej intenzity na spevnenie pokožky a po čase zanechá vašu pleť rozjasnenú a textúru pokožky zjemnenú.

BEAR

BEAR od FOREO je mikroprúdové zariadenie na tónovanie pleti, ktoré vám v priebehu niekoľkých minút poskytne vypnutý facelift. S dovolenkovým obdobím, ktoré je pred nami, sa vám možno pod vianočným svetrom ujde pár kíl navyše, no vaša tvár bude stále naplno odhalená. BEAR vám poskytne 3-minútové HIIT cvičenie pre vašu tvár bez toho, aby ste sa zapotili, vďaka čomu budete žiariť ešte dlho po Vianociach! Roztomilé ručné zariadenie FOREO v sebe skrýva poriadnu silu a v priebehu iba troch minút omladzuje pokožku a znižuje výskyt jemných liniek a vrások. BEAR kombinuje elektrizujúcu mikroprúdovú technológiu pre pevnejšiu a jasnejšiu pleť s charakteristickým T-sonickým pulzovaním FOREO, aby poskytla tú najenergizujúcejšiu pleť vôbec. Na rozdiel od iných podobných produktov na trhu má BEAR patentovaný anti-šokový systém, vďaka čomu je najbezpečnejším dostupným mikroprúdovým zariadením. Jediná varovná rada znie – buďte opatrní, pretože by ste sa mohli stať závislými na svojej novej obľúbenej nabitej športovej session!

UFO 2

Legendárne UFO 2 je skutočne technológia ako z iného sveta, ktorá vyživuje vaše telo aj myseľ. Zariadenie je zabalené v roztomilom, ale výkonnom puku a kombinuje štyri špičkové technológie, ktoré dokonale uzatvoria „6-minútové plne nabité ošetrenie tváre“. LED svetelná terapia má 8 rôznych vlnových dĺžok, z ktorých každá je rovnako pôsobivá. Napríklad fialové svetlo rozžiari pokožku, modré svetlo odstráni nedokonalosti a žlté svetlo upokojí zápaly kože. Prístroj tiež kombinuje termoterapiu, kryoterapiu a slávne T-sonické pulzácie, aby poskytoval výsledky na profesionálnej úrovni už za dve minúty. FOREO ponúka viac ako desať rôznych inteligentných masiek s aktívnymi zložkami, ktoré možno použiť s UFO 2 na hydratáciu a ošetrenie pokožky. Maskovanie s UFO 2 zlepšuje úroveň hydratácie pokožky o 126 % už po 90 sekundách a keďže na povrchu nič neplytvá, efekt vydrží až 6 hodín, pričom bolo klinicky dokázané, že UFO 2 výrazne redukuje výskyt vrások už za sedem dní.

Viac na foreo.comnotino.sk

Zdroj foto: www.foreo.com