Footshop oslávil svoje 3. narodeniny s umelcami aj barberom, hlavným lákadlom bol surprise drop

Už sú to tri roky od otvorenia prvej slovenskej predajne známeho streetwearového predajcu. Footshop sa niekoľko rokov u svojich zákazníkov teší veľkému úspechu aj vďaka ponuke exkluzívnych značiek a množstva limitovaných kolekcií, čoho dôkazom bola aj narodeninová oslava na Čulenovej 9.

Žiadne narodeniny by sa nezaobišli bez poriadnej narodeninovej oslavy. Inak tomu nebolo ani v prípade Footshopu, ktorý v závere tohto roku oslávil 3. výročie svojej bratislavskejpredajni.

Prítomní hostia si okrem iného na vlastné oči mohli pozrieť, ako vznikajú ručne maľovanétenisky. O tie sa postarala šikovná Andrea Žabka Klváčková. Talentovaná Slovenka vyštudovala propagačnú grafiku a už niekoľko rokov pretvára bežne dostupné modelytenisiek v skutočné umelecké diela. Počas narodeninovej oslavy Footshopu takto upravilapár ručne šitých tenisiek z limitovanej kolekcie Footshopu v spolupráci s KangaROOS.

Mimo iného si páni mohli počas večera aj nechať upraviť frizúru. O vkusný výsledok sa celý večer staral barber Oliver Twist. Veľkým lákadlom pre zhruba dve stovky hostí, bol veľmi limitovaný a exkluzívny surprise drop tenisiek. Táto metóda predaja sa avízuje iba krátku dobu pred spustením predaja. V niektorých prípadoch je to aj menej ako 24 hodín.

„Surprise drop sa nám už v minulosti veľmi osvedčil. Naši zákazníci sú zvyknutý na to, že ak chcú tenisky, ktoré nebude mať obuté každý druhý Slovák, nájdu ich práve vo Footshope. Častokrát pri podobných predajoch stoja niekoľko hodín pred predajňou, preto sme sa tentokrát rozhodli, že si svoje vytúžené tenisky budú môcť kúpiť priamo počas našejnarodeninovej oslavy“ prezradil Boris Belluš, brand manažér zo slovenského Footshopu.

Veľkým lákadlom narodeninovej oslavy bol tiež koncert jedného z najúspešnejších predstaviteľov súčasnej hip-hopovej scény na Slovensku. Pil C svojim fanúšikom zarapoval za doprovodu jeho dvorného producenta menom Patrik Special Beatz Kosa. O zábavu počas zvyšku večera sa postaral Gabriel Gabanna Bordacs, DJ EKG a tiež tanečná skupina BKP.

Zdroj foto: Footshop