V móde sa pohybuje už zopár rokov – pôsobila ako fashion director v magazíne Harper’s Bazaar, je zakladateľkou blogu Bobovibe a aktuálne vedie online redakciu v českom ELLE. Medzitým Lucie Janotová bravúrne prebieha medzi svojím malým synom, rodinou a fancy fashion parties. Aby toho nebolo málo, pôsobí ako úspešná influencerka. A čo je vo večne nadutom svete módy rarita – ostáva vždy usmievavá, prirodzená a nenútene milá. Keďže je mimoriadne vyťažená, používa kvalitné prípravky, ktoré sú rýchlo aplikovateľné a šetria čas. Čo skrýva vo svojej kozmetickej taštičke? (A vo vreckách svojich kabátov?) Pozrite sa s nami… 

Essentials: V kozmetickej taštičke Lucie Janotovej, digital director ELLE.cz

Moje TOP 5 beauty produkty práve teraz sú…

1. Čistiaci gél, Dermalogica Special Cleansing Gel. Tento čistiaci gél naprosto milujem. Začala som ho v mini verzii používať na cestách a hneď som bežala kúpiť jeho veľkú verziu do kúpeľne. Je super penivý (a stačí ho veľmi malé množstvo), bez obsahu mydla, s rastlinnými výťažkami ako je levanduľa alebo medovka.

2. Nočná hydratačná maska, Origins Drink Up Intensive Mask. Masky priamo zbožňujem! A vybrať len jednu jedinú pre mňa bol skutočne oriešok. Pokiaľ by som si však mala vybrať, bola by to táto hydratačná maska z avokáda, ktorá sa aplikuje na noc. Ideálna pre všetky pracujúce maminky alebo ľudí, ktorí nemajú čas strácať čas.

3. Antioxidačný pleťový olej na deň a noc, Grown Alchemist Activate. Skúšam ho pomerne chviľku, ale za tú dobu si tento olej našiel miesto v mojom srdci. Pôsobí proti starnutiu, vyživuje pleť zmesou organických esenciálnych bioaktívnych látok a vracia jej vláčnosť.

4. Hydratačný ochranný krém, Elizabeth Arden Eight Hour Great 8 Daily Defense Moisturizer. Zrovna som sa vrátila z dovolenky, kde bol tento krém mojou úplnou záchranou. Obsahuje totiž SPF 35 a chráni pleť pred najrôznejšími vonkajšími faktormi predčasného starnutia. Zároveň pleť hydratuje, eliminuje kožný maz a sťahuje póry.

5. Multifunkčný balzam na pery, Lanolips 101 Ointment. Balzam na pery mi nechýba v žiadnom vrecku kabátu, ale niekoľko ich nájdete i u mňa v aute alebo v každej kabelke. Často trpím na veľmi popraskané pery a tento super hydratuje a vyživuje. Navyše skutočne dlho vydrží!

Essentials: V kozmetickej taštičke Lucie Janotovej, digital director ELLE.cz

Naposledy som objavila a milujem…

Asi nebude prekvapením, keď napíšem, že je to maska na tvár. Počula som o nej už veľakrát, ale vyskúšala som ju až pred pár dňami. Je od mojej obľúbenej blogerky Marianny Hewitt a volá sa Summer Fridays Jet Lag Mask. Totálna pecka!

Essentials: V kozmetickej taštičke Lucie Janotovej, digital director ELLE.cz

Každý deň si neviem predstaviť bez…

…. prvé mi napadlo: bez svojej rodiny! Ale pokiaľ ide o kozmetické vychytávky, potom to je rozhodne kvalitný make-up. Aktuálne používam Dior Forever a baví ma jeho dlhotrvajúci efekt, i to, ako dokáže pleť zjednotiť.

Essentials: V kozmetickej taštičke Lucie Janotovej, digital director ELLE.cz

Môj obľúbený produkt, ktorý používam ako multilíčidlo je…

Rozhodne bronzujúci púder s matným efektom Benefit Hoola. V tejto malej krabičke je pre mňa schovaný bronzer, púder, kontúrovač aj očné tiene. A vlastne tak trošku aj krásne opálená pleť akoby som mesiac strávila na dovolenke pod tropickým slnkom (bodaj by!). Tento bronzer dokáže vykúzliť za málo peňazí naozaj veľa muziky.

Essentials: V kozmetickej taštičke Lucie Janotovej, digital director ELLE.cz

V mojej skin care rutine nemôže chýbať… 

Pravidelné odličovanie! Nech sa deje, čo sa deje, NIKDY nechodím spať neodlíčená! Pleť vždy kompletne vyčistím a zhydratujem. Z času na čas zájdem na kozmetiku, ale úprimne – po narodení syna sú moje návštevy naozaj nepravidelné. Priala by som si to v novom roku zmeniť.

Essentials: V kozmetickej taštičke Lucie Janotovej, digital director ELLE.cz

Zdroj foto: archív značiek, archív časopisu Harper’s Bazaar, Lucie Janotová 

Viktória Vargová
Viktória Vargová

redaktorka módy

"The joy of dressing is an art." John Galliano

Žiadne komentáre

Napíšte komentár

Vaša email adresa nebude zverejnená.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.