Floral kolekcia: Prírodná spodná bielizeň pre mladé slečny aj zrelé ženy

Ženy v každom období života sa chcú v spodnej bielizni cítiť pohodlne a atraktívne. Vďaka novej módnej kolekcii Floral od Dedoles bude každá žena bez ohľadu na vek vyzerať ako krásna víla, ktorá je spätá s prírodou. 

Výnimočný dizajn inšpirovaný prírodou 

Floral kolekcia zosobňuje jemnosť a oslavu ženskosti. Päť originálnych kvetinových vzorov v zemitých farbách si získajú vaše srdce. Pri tvorbe dizajnov boli použite naturálne vzory a farby ako sivá, staroružová, bordová, hnedá, béžová či tmavozelená, ktoré si podmania všetky romantické duše. Príjemné telové tóny s prímesou červenej vám spríjemnia pochmúrne dni, ktoré prichádzajú s jeseňou. Dopriať si ju môže každá žena len tak pre radosť, sama pre seba alebo nimi môže potešiť priateľku, mamu či babičku. 

Spodná bielizeň vyrobená z prírodných materiálov 

Podprsenka a nohavičky sú výnimočné nielen dizajnom, ale aj materiálom. Sú totiž vyrobené z organickej bavlny, modalu a elastanu, ktoré zabezpečujú pohodlný a príjemný pocit na pokožke. Modal je prírodný materiál, druh viskózy, ktorý je tiež prezývaný ako umelý hodváb. Vyrába sa z celulózy bukového dreva a je veľmi ľahký, vzdušný a navyše skvele odvádza pot. Modal je doplnený o vysoko pružný elastan, ktorý je schopný natiahnuť sa bez porušenia na 3-7-násobok svojej pôvodnej dĺžky. Trojicu materiálov obsiahnutých v Floral kolekcii uzatvára organická bavlna. Organická preto, lebo pri jej pestovaní neboli použité žiadne pesticídy, herbicídy a ani iné chemické hnojivá. Navyše pri spriadaní týchto organických vlákien musí byť zabezpečené prísne izolované prostredie od bežnej bavlny. Farbenie a konečná úprava prebieha tiež bez použitia chemických prípravkov, aby sa vylúčili všetky komponenty škodlivé telu a životnému prostrediu. Organická bavlna je na dotyk mäkšia, čistejšia a je menej pravdepodobné, že spôsobí alergické reakcie. 

Oslávte svoju ženskosť romantickou podprsenkou 

Trojuholníková podprsenka bez kostíc s ľahko vystuženými košíčkami a textilnými nastaviteľnými ramienkami, sa veľmi rýchlo stane vašim obľúbeným kúskom v šatníku. Podprsenka má vyberateľné výstuže a na ramienkach sa nachádza háčik, vďaka ktorému sa dajú spojiť a nebudú vykúkať spod tielka. Vznikol tak komfortný a trendový kúsok s romantickým nádychom. Pri výrobe tohto kúsku neboli použité žiadne kostice, okrem bočného spevnenia na boku, aby bola podprsenka pohodlná na nosenie pre ženy s menšími aj väčšími košíčkami. Čerešničkou na torte je kovový pliešok v krásnej rosé farbe s vyrazeným logom Dedoles. 

Nohavičky s vysokým strihom sú opäť trendy 

K prírodným podprsenkám sú nevyhnutné aj nohavičky. Dedoles dizajnéri preto vytvorili vysoké nohavičky, ktoré zažívajú svoju renesanciu.  Na mieru vyrobený strih ich nositeľkám optický predĺži nohy, ochráni kríže pred jesenným chladom a stiahne problematické partie v oblasti brucha. Zaručene si ich obľúbia mladé slečny, aj životom skúsenejšie dámy, ktoré potrebujú zakryť  svoje nedostatky, aby sa cítili byť krásne a sebavedomé. Podprsenky aj nohavičky nájdu milovníčky prírodných motívov vo veľkosti XS až L. 

*Set spodnej bielizne je doplnený aj o ponožky s rovnakým dizajnom. Všetky ženy si tak môžu skombinovať svoje obľúbené kúsky s ponožkami a cítiť sa nádherne doma, v práci či v meste.  Ponožky kolekcie Floral od Dedoles budú v predaji v priebehu mesiaca októbra. 

Dedoles dlhodobo podporuje diverzitu a zastáva názor, že každý človek je svojim spôsobom výnimočný a krásny. Vo svojich kampaniach zobrazuje plnoštíhle modelky, seniorky, ľudí s Downovým syndrómom či nevyretušované časti tiel s nedostatkami. Snaží sa tak búrať predsudky v oblasti ženskej atraktívnosti  a podporovať tak rôznorodosť, ktorá je prirodzená. Pri vizuálnom stvárnení Floral kolekcie naďalej postupujeme v súlade s hodnotami spoločnosti a na fotografiách sa objavujú „nedokonalé“ tvary žien či modelka vyššieho veku. 

Viac produktov pre všetky ženy nájdete na www.dedoles.sk