Očakávaná chuť waterdrop FLAIR

Waterdrop predstavuje očakávanú limitovanú edíciu FLAIR. Nový mikrodrink FLAIR s obľúbenou príchuťou maliny v kombinácii s bazovým a lipovým kvetom osvieži každý pohár vody. Výrazná  malina a jemné tony kvetov bazy a lipy dodajú energiu a dobrú náladu počas jesenných chladných dní.

Nový FLAIR si najlepšie vychutnáte v originálnych limitovaných flašiach, ktoré navrhol ikonický módny dom Viktor & Rolf. Dokonalý kvetinový dizajn kvalitných borosilikátových fliaš je v ponuke v 4 rôznych farebných prevedeniach a doplňuje ich unikátna biela fľaša FLAIR Magnolia, ktorej nerezový vrchnák je ozdobený  kvetom zo živice. Dodržiavanie pitného režimu nebolo nikdy tak štýlové ako s FLAIR. Každá fľaša je schovaná v praktickom ochrannom obale v rovnakom dizajne Viktor & Rolf, ktorý udrží teplotu drinku dlhšie. 

Limitová edícia FLAIR je výnimočná aj svojimi doplnkami, ktoré rovnako zdobí špecifický dizajn módneho domu Viktor & Rolf. Praktická kľúčenka FLAIR pre 1 mikrodrink alebo 1 mikrotea je vždy po ruke, nech si kdekoľvek na cestách. Teraz, vďaka očíslovanej edície, môžeš mať jedinú kľúčenku na svete. Viktor & Rolf pretavil svoj výrazný módny vplyv aj do trendovej šatky, ktorú vytvoril z udržateľného materiálu, zo 100 % lyocelu. 

S limitovanou edíciou FLAIR bude pitný režim štýlový pri každej príležitosti.

Zdroj foto: Waterdrop