Essentials: V kozmetickej taštičke u Lýdii Ondrušovej, blogerky a kreatívnej duši

„Myslím, že už som priveľká na to aby som si kupovala kozmetiku v obchode, kde si kúpite aj oblečenie aj topánky aj vankúš. Preto ak krém na tvár tak z lekárne, ak dezodorant tak prírodný a lokálny a ak na slnko tak s kvalitným SPF. “ hovorí inšpiratívna Lýdia Ondrušová, ktorej kozmetická taštička skutočne stojí za to!

Moje TOP 5 beauty produkty práve teraz sú …

1.Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette – konkrétne ich oranžový odtieň, aj napriek tomu, že sa cez leto vôbec nemaľujem sem-tam si troška prstom zafarbím očí.

2. Navia tuhý šampón, vzácne drevo – umývanie tuhým šampónom je oveľa príjemnejšie ako tekutým. Hlavne moje dlhé vlasy to ocenia, keď ich pekne šampónujem prakticky až po končeky. 

3. Sonett tekuté mydlo Sensitive – mám veľmi citlivú pokožku a navyše som na mnoho vecí alergická. Toto tekuté mydlo je bez esenciálnych olejov, pridaných vôní, farbív navyše v BPA free obale. 

4. Dulcia, krémový prírodný dezodorant – už vyše roka testujem prírodné dezodoranty. Myslím si, že aj keby ste mali zmeniť len jednu vec vo svojom živote za prírodnejší variant, nech je to toto. Striekať si na svoju pazušku niečo horľavé s prímesou aluminia, navyše pod tlakom, mi príde zvrátené. 

5. Nuxe suchý olej som objavila minulú jeseň v Paríži a nedám naň dopustiť. Nielen že mi po ňom koža žiari, ale jeho vôňa mi pripomína toto krásne mesto. 

Urban Decay – Born to Run paletka |Tuhý šampón vzácne drevo od Navia | Mydlo Sonett| Dezodorant Dulcia

Naposledy som objavila a milujem prírodnú kefu na vlasy z diviačích štetín. Po dlhej dobe mám dlhé vlasy a užívam si to.

Každý deň si neviem predstaviť bez medzizubnej kefky (skromne) ! 

Môj obľúbený produkt, ktorý používam ako multilíčidlo je… haha, posledný mesiac som sa vôbec nelíčila, užívam si svoje pehy a doplním ich výrazným rúžom. Momentálne si fičím na Gosh Matt – 02 Rose alebo červená klasika. Teraz sa mi páči ,,zanedbaný luk” doplnený rúžom oveľa viac ako dokonalý make-up. 

Rúže Gosh

V mojej skin care rutine nemôže chýbať sérum Vichy Mineral 89, hydratačný krém od Cerave, ružová voda a kvalitné SPF napríklad od La Roche-Posay ak nejdem do vody, ak idem do vody tak odporúčam Badger – neškodí rybičkám. 

Sérum Vichy Mineral 89 | Krém na opaľovanie La Roche-Posay | Krém na opaľovanie Badger | Hydratačný krém CeraVe

Zdroj foto: apredsasanevydala.sk, Alex Chudá, Miroslav Kolárik, archív značiek