Chutná desiata, ktorá poteší deti aj rodičov

Poznáte to, je čas na raňajky alebo desiatu a vám už dochádzajú nápady, čo by ste vašim deťom pripravili.  Vyskúšajte jogurt Pán Bůůů od Hollandie. Jeho rôzne varianty si drobci určite obľúbia. 

Detský jogurt urobí radosť každému dieťaťu ale i jeho rodičom. Znamená menej starostí pre rodičov a viac radosti pre deti, pričom ho môžete využiť aj ako skvelú náhradu sladkostí. Nájdete v ňom starostlivo zvolené ingrediencie. Mlieko od kravičiek z fariem pri Slavkovskom lese, ktoré sa spracuváva v mliekárni Krásneho Údolia. Jeho prednosťou je to, že je vhodný aj pre nejmenších s intoleranciou laktózy. Môžete pribaliť do škôlky, školy, či na rodinné výlety.

Ten správny čas na jogurt

Pri bábätkách sa natíska otázka, kedy je ten správny čas na začiatok podávania jogurtov. Odborníci na túto otázku často odpovedajú a radia, že ideálny čas na neochutený jogurt je už v 7., či 8. mesiaci života dieťata. Postupne okolo 1 roka možno zaradiť do jedálnička aj ochutené jogurty. Neodporúča sa nimi ale začínať, nakoľko sú pre deti príliš ťažké na trávenie. 

Veselé tváričky pre vaše detičky

Občas to bez motivácie jednoducho nejde. Motivujte najmenších k jedeniu raňajok veselými tvářičkami na tanieroch alebo im ich pripravte len tak – pre radosť. Takéto milé potešenie pripravíte jednoducho, na pomoc k jogurtom si zoberte lievance, toasty, granolu alebo ovocie. Úspech sa zaručne dostaví. 

Zdroj: hollandia.sk