Používa ju Kim Kardashian, Lily Aldridge, Vanessa Hudgens, ale aj Bradley Cooper vo filme „A Star is Born“, prirodzene bronzovému opáleniu od značky Vita Liberata podľahli už všetci a teraz dobýja Slovensko. Po novom obľúbenú značku samopaľovacích produktov nájdete v parfumériách Marionnaud.

Telové make-upy pre effect vyretušovanej pokožky

V zahraničí mimoriadne obľúbené, na Slovensku nové. Telové make-up prišli na trh s mnohými otázkami, napríklad „Ako to funguje?“, „Nezašpiní mi to oblečenie?“ a „Ako dlho to vydrží?“. Funguje to veľmi jednoducho a efekt je úžasný – vaša pokožka, len o trochu krajšia a viac rozžiarenejšia. Ako hovorí zakladateľka Vita Liberata „Je to akoby ste mali oblečené luxusné pančušky… všade.“ Telový make-up vám oblečenie nezašpiní, ak vyberáte správne a ak ho správne používate. A ako dlho vydrží? Telový make-up nie je semi-permanentný samoopaľovací krém, časť „make-up“ je preto veľmi dôležitá, telový make-up sa vymýva.

Náš tip: Zmiešajte telový make-up Vita Liberata s vašim make-upom alebo denným krémom pre krásnu a rozjasnenú pleť.

Opálenie na 2-3 týždne kedykoľvek a bez starostí

Pokiaľ túžite po krásnom opálení po celý rok, vyskúšajte samopaľovaciu penu, ktorá vám zaručí slkom pobozkanú pleť po dobu 2 – 3 týždňov. Alyson Hogg, zakladateľka Vita Liberata hovorí „pHenomenal samoopaľovaciu penu som vytvorila, aby som ženám poskytla jedinečnú alternatívu k opaľovaniu na slnku tým, že ponúka opálenie, ktoré je kombináciou prirodzenej farby, jednoduchej aplikácie a prírodného zloženia. Opálenie vydrží po dobu 2 až 3 týždňov. Obsahuje zložky, ktoré sú bez parfumácie a zároveň pokožku dôkladne hydratujú.“

Navyše, produkty Vita Liberata sú organické a vegánske. Objavte celú ponuku v e-shope Marionnaud.

Betty Molnárová
Betty Molnárová

Žena s otvorenou mysľou pre kreatívne nápady - kedykoľvek a kdekoľvek.