Essentials: V kozmetickej taštičke blogerky a youtuberky Petry Dzvoníkovej, známej ako Nasklee

Petru Dzvoníkovú, známejšiu pod „instagramovým“ menom petush.nasklee môžete poznať hneď z viacerých platforiem. Okrem profilu na Instagrame, na ktorom okrem rozkošných fotiek jej dcérky nájdete aj užitočné rady o tom, ako zvládať materstvo a veci s tým súvisiace stojí za zmienku aj Petrin blog https://www.nasklee.com/ plný tých najúprimnejších postrehov z viacerých oblastí od útrap života influencera, cez materstvo až po vzťahy a traumy. Najnovšie sa pustila okrem vlogov na Youtube aj do podcastu NA GAUČI, kde sa rozpráva o najrôznejších témach s najrôznejšími, no vždy zaujímavými hosťami. Zaujímavý je ale nepochybne aj výber jej kozmetických favoritov…

Essentials-Nasklee-5

Moje TOP 5 beauty produkty práve teraz sú…

1. Ako prvé musím spomenúť produkty od značky Marina Miracle. Sú to najmä dva produkty: prvým je Sweet and Creamy Oil Cleanser, ktorý je už dlhodobo mojím odličovacím produktom no.1.

2. Druhým je Herbal Face Oil, bez ktorého si nedokážem predstaviť najmä zimu. Táto značka je 100% prírodná starostlivosť o pokožku a už sa teším, keď vyskúšam aj ďalšie produkty.

Essentials-Nasklee-3

3. Nemôžem vynechať ani produkt, ktorý ma sprevádza každý deň – tekuté rúže od značky Kylie Cosmetics. Osobne žiadne iné ako tekuté rúže nenosím, pretože som mamou a potrebujem produkt, ktorý má dlhú výdrž a nebude sa kade-tade obtierať. Lepšie ako tie od Kylie som zatiaľ nenašla. Čo obzvlášť oceňujem je to, že väčšinu rúžov má aj v setoch, tzv. Lip kits, aj s ceruzkami na pery.

4. Healthy mix rada od značky Bourjois patrí k mojim top už dlhodobo a konkrétne BB krém z tejto rady je môj najobľúbenejší produkt na denné líčenie. Rozjasňuje, zjednocuje pleť a nezaťažuje ju.

Essentials-Nasklee-4

5. Milujem multifunkčné produkty a jedným z mojich dlhodobých topov sú kontúrovacie paletky. Úplne najobľúbenejšou je paleta od Urban Decay – Naked Skin Shapeshifter. Má totiž aj krémové, aj pudrové produkty, čo je super!

Naposledy som objavila a milujem…

NIOD Photography fluid zo stránky beautysecret.sk som dostala, teda vypýtala som si (smiech) od manžela na Vianoce . Je to skvelý pomocník na mdlú a unavenú pleť, takže ideálny pre človeka ako som ja, ktorý nie vždy vie poskytnúť pleti ten oddych a „beauty sleep“, ktorý by potrebovala.

Essentials-Nasklee-2

Každý deň si neviem predstaviť bez…

…tekutého matného rúžu, ak idem mimo domu. Mám dni, kedy sa mi nechce použiť ani korektor, ani robiť si obočie. To je pre mnohých ľudí ranná basic rutina. Ale čo musí byť je rúž od Kylie Cosmetics – buď nude, alebo červenooranžový.

Essentials-Nasklee-1

A ak by sme sa bavili o úplne basic skincare, bez ktorej si neviem predstaviť každý deň, tak každý večer sa musím odlíčiť. Bez toho sa spať jednoducho nejde nikdy! Mimochodom, rada by som sa čoskoro dopracovala k tomu, aby som si každý deň aplikovala aj SPF, keďže je to najlepšia prevencia proti starnutiu pokožky.

Môj obľúbený produkt, ktorý používam ako multilíčidlo je…

Jednoznačne už spomínaná Urban Decay Naked skin Shapeshifter paletka. Dá sa s ňou kontúrovať, bronzovať, highlightovať, zakrývať tmavé kruhy pod očami, zapudrovať. Teoreticky by som si ňou mohla vyplniť aj obočie a dá sa používať aj ako tiene na oči.

V mojej skin care rutine nemôže chýbať… 

Odličovanie, ideálne oil cleanserom od Marina Miracle. Takisto každý deň nový uteráčik (ja používam bavlnené plienky) na pomoc pri čistení pleti.

Zdroj foto: https://www.instagram.com/petush.nasklee/, archív značiek