Odejte sa do bielej: Aj táto farba sa dá prirodzene vrstviť a bude pre vás sviežejšia ako čierna

Prvý slnečný lúč – je to premena nielen pre náš zimný metabolizmus – ale aj jemné pohladenie pre telo aj dušu. Premena šatníka s ním ide ruka v ruke. Stavte tento rok na farbu, ktorá patrí medzi tie základné, avšak čierna to nie je.

Oblecte-sa-do-bielej-9

Tak, ako v chladných dňoch prirodzene siahame po tmavých farbách, naučme sa s jarou privítať vo svojej skrini poriadnu dávku bielej. Aj táto farba sa dá vrstviť, skladať a módne kombinovať. Pozrite sa s nami na výber štýlových variácií, ktoré si na seba obliekli módne fashionistky. Biela sa hodí ku každému odtieňu pleti, pozdvihne vaše vlasy a dodá vám nový svieži jas v tvári. Jas sa predsa píše podobne ako jar – využite práve preto túto farbu už v nadchádzajúcich týždňoch.

Pohodlná v každom čase

Noci strávené sledovaním Netflixu a túlením sa pred zapáleným krbom pomaly končia. Svoje obľúbené „longe wear“ si však ponechajte na sebe aj naďalej. Biela farba priam láka mäkké materiály, ktoré si na seba môžete obliecť práve vo voľnom čase. Voľnejší cardigan sa stane neodlúčiteľnou súčasťou vášho jarného šatníka. Ak ste odvážnejšia môžete kartu staviť aj na overal či dlhé šaty z tkaniny, v ktorej sa bude aj na prechádzke po meste cítiť ako doma.

Oblecte-sa-do-bielej-2

Aj s bielymi pančuškami

Tento trend nás držal celú party sezónu a zrejme sa mu nevyhneme ani počas prichádzajúcej jari. Cítite, že sú na vás biele pančušky priveľa? Nenechajte sa odstrašiť na prvý pokus. Vyskúšajte ich so šatami a prejdite sa v nich po širších uličkách či námestiach. Pohľady okoloidúcich budú pre vás zvyšovačom sebavedomia. Vedzte, že máte na seba kúsok najvyššej módy.

Oblecte-sa-do-bielej-8

Saténové sukne hrajú vo váš prospech

Ako ukázať jari svoju ženskosť? Satén je práve tým materiálom, ktorý pohladí vašu pokožku i dotyk lúčov slnka. Budú sa na tom ňom odrážať a vám modelovať vysnívanú postavu. Saténové sukne v bielej farbe sa dajú jednoducho kombinovať s pleteninou. Ich jemnosť sa kontrastne spojí s hrubým štrikovaným svetrom, ktorý vás ochráni pred rannými nižšími teplotami.

Oblecte-sa-do-bielej-3

Pracovný outfit číslo jedna

Váhate nad tým, čo na seba do práce? Zvoľte biele nohavice v rozšírenom strihu. Pýtate sa prečo? Nevieme, či existuje niečo, čo na žene vyzerá mocnejšie. V rukách držíte silné eso, ak ich skombinujete s doplnkami, ktoré žiaria svojou kvalitou. Vyberte kabelky do ruky i vyššie podpätky.

Na doplnkoch predsa len záleží

Biela farba vôbec nemusí byť nudná. Dúfame, že o tom sme vás už presvedčili. Ako jej však pridať na atraktivite pomocou doplnkov? S prichádzajúcou jarou si ponechajte nový look práve na vašej hlave. Neutrálne klobúky sú tým, čo budeme v uliciach nadšene vídať.

Zdroj foto: pinterest.com