Prirodzene, útulne a vynaliezavo: Nová kolekcia Westwing dodáva interiérom sviežosť

Blížiaca sa sezóna v znamení vlastnej značky Westwing Collection sa bude predovšetkým vyznačovať kvalitnými materiálmi, jedinečným nábytkom, jedinečným výberom výrobkov a doplnkami odrážajúcimi najnovšie trendy v oblasti dizajnu. Premiéra Westwing Collection jar/leto 2020 je naplánovaná na dnes – 10. marca. Kolekcia pozostáva z 386 nových produktov a bude dostupná v rámci časovo obmedzenej kampane na Westwing.sk, a následne dlhodobo na WestwingNow.sk.

WestWing-utulne-5

Prirodzene, útulne a vynaliezavo: kolekcia inšpirovaná rozmanitosťou prírody dodáva interiérom sviežosť. Kombinácia organických a jednoduchých tvarov, umeleckých detailov a architektonických foriem vytvára zaujímavý kontrast. Futuristické plexisklo v kombinácii s prírodným drevom a ručne vyrábanou keramikou, ako aj tlmené farby vytvárajú zmes, ktorá iste upúta pozornosť.

Naše nové projekty sú inšpirované nepravidelnými, organickými tvarmi a vzdávajú hold kráse v jednoduchosti. Prírodné farby a materiály sú perfektnou kulisou pre priestor, v ktorom relaxujeme!

Delia Lachance
zakladateľka Westwing

Jedáleň

Harmonický celok je vytvorený kombináciou tmavého dreva a elegantného velúru v jednoduchých organických tvaroch. To všetko je zvýraznené kombináciou viedenskej pleteniny a rátanú. Keramika
v štýle wabi-sabi aj jemné textílie z ľanu tvoria dokonalé doplnenie aranžovania. Kontrastným detailom je elegantná lampa v odtieňoch púdrovej ružovej a zlatej.

Obývacia izba

Charakteristickým znakom kolekcie je kombinácia symetrických čiar s prírodnými tvarmi. V obývacej izbe jednoduché pohovky tvoria kompozíciu s velúrovými lavicami v štýle 70. rokov a celok dotvára jednoduchý koberec. V miestnosti dominujú tlmené farby, ako je biela a béžová, ktoré v kombinácii
s tmavým drevom dodajú interiéru moderný a elegantný nádych.

WestWing-utulne-10

Spálňa

Štýlová a útulná zároveň! Vďaka posteľnej bielizni vyrobenej z ľahkých prírodných materiálov, ako je ľan alebo bavlna, sa spálňa stáva oázou pohody a odpočinku. Kombinácia umenia, batiku a tropických vzorov v teplých slnečných farbách: horčicovej, olivovo zelenej a v odtieňoch terakoty – zvýrazňujú akcent letnej elegancie.

WestWing-utulne-9

Doplnky

Doplnky sú čerešničkou na torte! Dodajú interiéru ten správny charakter a osobitý ráz. V novej kolekcii je viditeľné experimentovanie s neobvyklými materiálmi, akými sú kameň alebo plexisklo v kombinácii s mramorom, drevom a velúrom. Vidieť tu krásu nedokonalostí – v podobe ručne vyrobených váz v štýle hippie a keramiky, ako aj ozdobných vankúšov v umeleckom spojení látok a vzorov.

Zdroj foto: Westwing.sk