Essentials: V kozmetickej taštičke Charlotte Srnčík, makeup artistky a transrodovej beauty influencerky s citom pre detail

Odvážna, krásna a inšpiratívna, presne taká je Charlotte Luna Srnčík. Pokiaľ aj vy na konci dňa hľadáte dávku aktuálnosti a prirodzenosti, profil mladej beauty & lifestyle influencerky je práve pre vás. Charlottina cesta za profesionálnym líčením je vydláždená vášňou a skúsenosťami v starostlivosti o pleť a líčení, ktoré verejne začala zdieľať so svojimi sledujúcimi po jej tranzícii. Poďte aj vy s nami odhaliť tajomstvo dokonalej pleti @charlottesrncik a vyskúšajte jej overené produkty.

Ak by ste chceli extra dávku inšpirácie, odporúčame sledovať aj profil @luna.diversity, kde Charlotte pravidelne zverejňuje svoje profesionálne líčenia, a kde si rovnako môžete zabookovať to svoje!

Moje TOP 5 beauty produkty práve teraz sú…

Moje obľúbené produkty sa momentálne skladajú z mojich opakujúcich sa must-haves a objavov. Ceruzka na pery od Nyx Nude Truffle je tá, bez ktorej nevýjdem z domu. Neviem ani spočítať, koľko som ich už spotrebovala (haha) – výborná alternatíva je ceruzka na pery od Bell odtieň 03, ktorá sa narozdiel od Nyxu nemusí strúhať. Cerave hydratačný krém SPF30, Noili olejové sérum Bakuchiol a Skvalén – pre mňa objav roku 2023, Paese DD krém, NIP+FAB nočný krém s retinolom a Maybelline Lifter Gloss, odtieň Moon. 

Naposledy som objavila a milujem…

Spomínanú ceruzku na pery od Bell. Nízka cena a úžasný efekt. 

Každý deň si neviem predstaviť bez…

…SPF, je to každodenná povinnosť.

Tip redakcie na overené SPF, Hamel, Denný krém s SPF 50 Dr. Paw Paw či Beauty of Joseon.

Môj obľúbený produkt, ktorý používam ako multilíčidlo je…

NYX kontúrovacia tyčinka Wonder stick, odtieň medium. Využívam ju aj na očné viečka. 

V mojej skin care rutine nemôže chýbať…

odličovací olej od Balea, ktorý rozpustí aj špirálu – lacná a funkčná alternatíva drahých odličovačov. NIP+FAB pleťový koncetrát Hyaluronic Fix Extreme4 Concentrate 2% je taktiež must-have. Ukončím to netradičným odporúčaním, ale Sudokrém musí byť u mňa doma stále – či už na podráždenú pleť na tvári lokálne, alebo na pokožku po holení. 

Zdroj foto: archív značiek, archív a IG Charlotte Luna Srnčík