Envy Therapy: Prvý krok na ceste za krásnou pleťou

Túžba po krásnej pleti nie je cudzia žiadnej žene. Vieme, kde za ňou začať cestu a ako urobiť prvý krok. Predstavujeme vám slovenskú značku Envy Therapy vyvinutú tímom popredných dermatológov, ktorým záleží na tom, aby kozmetika pleti naozaj pomáhala.

Prvý krok – Envy Therapy

Kozmetické produkty Envy Therapy sú začiatkom cesty a fungujú výborne, ak hľadáte to pravé pre domácu starostlivosť o pleť. Pokiaľ však vaša pleť vyžaduje viac, je dobré poznať ucelený 3-úrovňový systém, ktorý Envy ponúka. Po domácej starostlivosti si môžete ďalej, už na klinikách Envy, dopriať kozmetické ošetrenia a následne, medicínsku mezoterapiu. Pri všetkých kozmetických, aj dermatologických procedúrach vám je k dispozícií profesionálny tím kliník Envy, ktorý je pripravený poradiť s nastavením ideálnej starostlivosti na mieru pre vašu pleť.

Pleť ako dôkaz

Na tomto kréde si Envy zakladá a aby sme ho mohli potvrdiť, otestovali sme ich hydratačné a rozjasňujúce séra. Po viac ako dvoch mesiacoch intenzívneho používania môžeme svedomito povedať, že séra splnili, čo sľúbili. Hydratačné sérum vám pomôže získať vláčnu, pružnú a hydratovanú pleť a vďaka rozjasňujúcemu séru dosiahnete na pohľad zdravo rozžiarenú pleť.

Náš tip

Vyskúšajte Skin Stamp! Ide o unikátnu pomôcku – viacúčelový kozmetický nástroj na zvýšenie prieniku účinných látok z kozmetických produktov do pleti. Možno aj vám Skin Stamp od Evny pripomína derma roller. Spýtali sme na rozdiel medzi tymito dvoma pomôckami za vás.

„Základný rozdiel medzi Skin Stampom a rollerom je ten, že stamp je celý čas prikladaný k pokožke kolmo, nepretáča sa a tak nespôsobuje mikroškrabance, ako je to v prípade rollera možné. Z legislatívneho hľadiska je dĺžka mikroihličiek na bezpečné domáce používane stanovená na 0,2 mm – preto teda naše rozhodnutie padlo na Skin Stamp, nie roller v tejto dĺžke ihličiek.“ hovorí riaditeľka Envy, Natália Selveková.

Krásna pleť ihneď alebo instantná záchrana

Portfólio Envy Therapy má široký záber. Okrem obľúbených sér a nových pleťových krémov v ňom nájdete aj hydrogélové masky, či sady produktov pre okamžitú pomoc. Ak ju budete potrebovať, určite vám dobrým pomocníkom bude After Party Therapy, sada, ktorá si poradí s mdlou a unavenou pleťou. Ak sa chystáte začať boj s prvými vráskami, odporučiť vám môžeme Antiage Kit, ktorý prináša mimoriadne príjemné domáce kozmetické ošetrenie pleti v 5 krokoch.

5 krokové domáce kozmetické ošetrenie 
  • dôkladná exfoliácia peelingom a masážnou hubkou
  • liftingová masáž tváre regeneračným balzamom
  • osvieženie okolia očí a redukcia vačkovhy drogélovou očnou maskou
  • regenerácia a vyživenie pokožky aplikáciou pleťovej masky
  • hydratácia pokožky antiage krémom

Všetky produkty Envy Therapy kúpite na https://www.envymagazin.sk/sk/eshop/. Na ošetrenia na Envy klinikách sa môžete objednať prostredníctvom https://www.envyclinic.sk/sk/uvod/