Domáce farbenie vlasov bez obáv

Kaderníci majú stále zatvorené, ale vaše vlasy volajú o pomoc. Jedným z najväčších vlasových problémov v čase karantény je vymytá farba. Mnoho žien bohužiaľ neuvážene siahne po farbe z drogérie v dobrej viere, že svoj odtieň zachránia. Toto riešenie však vo finále môže mať fatálne následky pre vlasy i pokožku hlavy. Domáce farbenie môže okrem nepodareného odtieňu spôsobiť aj poškodenie vlasov, ktoré váš kaderník bude dávať do poriadku ešte dlho potom.

domace-farbenie-vlasov-cover

Oveľa lepším riešením je siahnuť po prírodnej vegánskej farbiacej maske Colour Refresh švédskej značky Maria Nila. Farbiace masky Colour Refresh oživia váš odtieň, a navyše vlasy hĺbkovo vyživia vďaka ich ošetrujúcemu zloženiu s arganovým olejom a vitamínom B5. Je len na vás, či sa rozhodnete pre farebný experiment, alebo siahnete po vašom bežnom odtieni. Intenzitu farby si zvolíte samy dĺžkou pôsobenia masky. Masky Maria Nila Colour Refresh neobsahujú permanentné farebné pigmenty, takže sa ľahko vymývajú a nemusíte sa báť trvalých zmien. Po ošetrení maskou odporúčame použiť kondicionér, aby sa farebné pigmenty uzavreli vo vlasovej kutikule.

Súčasná situácia je len dočasný stav, neopatrné domáce farbenie však môže spôsobiť dlhodobú pohromu. S maskami Colour Refresh sa ničoho báť nemusíte. Výsledkom ich použitia je totiž žiarivý odtieň a zdravé, posilnené lesklé vlasy! Farby vydržia 4-10 umytí, pričom sa z vlasov vymývajú postupne. Objavte nekonečné farebné možnosti s farbiacimi ošetrujúcimi maskami Maria Nila Colour Refresh.

domace-farbenie-vlasov-1

Dostupné na Notino.sk, 100ml od 12,60€ a 300ml od 24€.

Zdroj foto: Maria Nila