Chcete, aby vaša svadba pôsobila luxusným dojmom? Máme pre vás pár rád

Dovolíme si tipovať, že každá z vás, ktorá je (zatiaľ) slobodná, si už predstavovala svoj svadobný deň. A určite sú tu mnohé, ktoré túžia po tom, aby sa ich veľký deň niesol v znamení luxusu. Sedí to na vás? Tak presne pre vás je tento článok.

Lokalita je absolútne kľúčová

Kľúčovým je výber lokality pre takúto svadbu. Predsa len, luxusná svadba a kultúrny dom v nejakej „bohom zabudnutej“ dedinke nejde príliš dokopy. Našťastie však aj na Slovensku nájdete mnohé luxusné 5 hviezdičkové hotely, ktoré ponúkajú možnosť usporiadania svadby. Hľadajte preto medzi nimi.

K ďalším záležitostiam, ktoré treba vybavovať v dostatočnom predstihu, je záznam svadby, čiže fotograf a prípadne aj kameraman. Aj keď až tak nevplývajú na to, ako luxusne bude svadba pôsobiť, je treba si uvedomiť (a to platí aj pre nevesty, ktoré si nepotrpia na luxusnej svadbe), že tu sa šetriť rozhodne nevypláca. Kvalita a profesionalita fotografa (a prípadne aj kameramana) totiž určí, či budete mať na svoju svadbu pekné spomienky v podobe úžasných fotografií (a prípadne aj skvelého svadobného videa), alebo vám po obdržaní fotiek ostanú len oči pre plač.

Množstvo dôležitých detailov

Ako sme už povedali, kľúčový je výber lokality. Avšak bez ohľadu na to, akú luxusnú lokalitu ste si pre svoju svadbu vybrali, dôležité sú aj mnohé detaily, o ktorých by sa dal napísať samostatný článok. Preto len v stručnosti.

Dôležitá je konzistentnosť štýlu a farebnej schémy vo všetkom od výzdoby, cez svadobnú kyticu až po šaty družičiek. A zabudnúť nesmieme ani na svadobné oznámenia a ďalšie tlačoviny. K rôznym (aj luxusným) svadbám sa skvelo hodia transparentné svadobné oznámenia. Luxusný dojem závisí aj od výberu výber správneho riadu a samozrejme, od podávaného svadobného menu, ponúkaných druhov alkoholu a taktiež od koláčov a svadobnej torty.

Zdroj foto: armina / Stock.adobe.com