Chcela ste tento rok začať podnikať? Ešte stále je dosť času

Určite je medzi vami množstvo šikovných žien, ktoré túžia postaviť sa vo svojej kariére na vlastné nohy a stať sa konateľkou vlastnej spoločnosti. Je to aj váš prípad? A dokonca máte aj sľubne vyzerajúci plán ako rozbehnúť vlastné podnikanie? Tak načo ešte čakáte?

Staňte sa konateľkou vlastnej spoločnosti už za jeden týždeň

Veď predsa na založenie s.r.o. v 2021 ešte vôbec nie je neskoro. Ak vás odrádzajú všetky možné vybavovačky, ktoré treba pri zakladaní s.r.o. absolvovať, objednajte si založenie vlastnej s.r.o.

Okrem toho, že budete mať vlastnú spoločnosť s minimom námah&, získate aj možnosť konzultácie tých záležitostí, pri ktorých budete potrebovať pomoc. Celý proces pritom trvá len zhruba týždeň. Áno, už o týždeň z vás môže byť skutočná konateľka vlastnej spoločnosti, ktorá bude mať svoju kariéru len a len vo svojich rukách.

Viete dať aj výzorom najavo, že ste veľká šéfka?

Posuňme sa teraz trochu v čase dopredu do fázy, v ktorej máte vlastnú spoločnosť, priestory, v ktorých vaša s.r.o. pôsobí a samozrejme aj nejakých zamestnancov. Ak sa vašou dennou náplňou práce stalo vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi partnermi, mali by ste dať už zovňajškom najavo, že ste tu šéfka.

A preto sa treba vedieť ako šéfka aj obliecť. Na vytvorenie elegantného biznis štýlu nemusíte byť zrovna módna ikona. Existuje jeden univerzálny kúsok oblečenia, ktorý vnesie poriadnu dávku elegancie aj do toho najjednoduchšieho outfitu. Áno, hádate správne, sú to elegantné dámske saká.

Okrem toho, že vám pridá dávku elegancie, vie vhodne zvolené dámske sako zamaskovať prípadne nedostatky, ale aj zvýrazniť ženské krivky. Ak ho šikovne zladíte so zvyškom outfitu a k tomu pridáte vhodný účes, každému bude hneď jasné, kto to tu vedie. A svojich obchodných partnerov ohúrite už pri vstupe do zasadačky.

Zdroj foto: Autor: fotogestoeber / Shutterstock.com